Aleksandra Żebrowska, żona znanego polskiego aktora Michała Żebrowskiego kilka miesięcy temu urodziła trzecie dziecko. W rodzinie Żebrowskich pojawił się kolejny chłopczyk o imieniu Feliks. Po porodzie Ola pokazywała tylko niektóre zdjęcia ze swoim maluszkiem. Żebrowska nigdy nie wstydza się pokazywać swoją naturalność. Ostatnio zamieściła zdjęcie, gdzie bardzo dobrze pokazuje swój biust, karmiąc małego Feliksa. 

Dorota Gardias w końcu zabrała głos o swoim stanu zdrowia

Aleksandra Żebrowska, jak nikt inny wie o tym, co to jest prawdziwe macierzyńśtwo. Od niedawna pochwaliła się zdjęciem synka, który obudził się o 3:46. Dziecko chciało jeść, o tym gwiazda poinformowała na swoim Instagram. Wystawiła zdjęcie z synkiem i oznaczyła lokalizację jako „bar mleczny”.

Polskie gwiazdy, które szukają swojej miłości w Internecie

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów:

  • Bar mleczny! Aż miło, gdy jest normalnie jak u nas wszystkich. Buziaki.
  • U ns ponad rok i nadal milion pobudek w nocy, z uporem maniaka pracuje nad tym, żeby zostać jedynakiem.
  • Dzieci są zdumione tym, że obojętnie, o której godzinie się obudzą, mama nie śpi. To jakaś magia. Od wieków przecież wiadomo, że mama nie musi spać.
  • U nas dziś podobna pora. Tylko wizyta w barze mlecznym się przedłużyła prawie do godziny piątek.

Tak samo czytaj o tym, jak Ola Żebrowska pokazała swoją codzienność. Teraz żona aktora Michała Żebrowskiego cały swój czas poświęca na swojego dziecka. Ostatnio Ola Żebrowska pochwaliła się zdjęciem ze swojej codzienności. Na nim widzimy, jak Ola pozuje w krótkich spodniach i w biustonoszu. Trzyma małego Feliksa w ramionach i karmi go piersią. Poza tym, nie zapomina o tym, aby samej coś zjeść. Gryzie kawałek pizzy z wielkim apetytem. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com