Doda bardzo dobrze znana w Polsce, jako piosenkarka która ma ostry jezyk i stalowy charakteru. Jej słabą stronę znają tylko najbliższe ludzie. To, że gwiazda ma czujne serce, dowiedzieliśmy tak samo i my. W wywiadzie z Małgorzatą Cecherz w programie Polsatu "Emsi na tropie" artystka się popłakała. Powodem stało wspomnienia o śmierci jej babci.

Aneta Zając pokazała się w nowej odsłonie. Wygląda seksownie!

Dla Dody ubegły rok był w jakieś mierze burchliwym. Z jednej strony był ślub z Emilem Stępieniem, a z drugiej śmierć jej ulubionej babci - pani Pelagii. 

Doda ze swoją babcią

"Za każdym razem, gdy jestem w Ciechanowie, czekam aż babcia zejdzie na dół. Ale nie schodzi..." - otwarto powiedziała Doda w programie Polsatu. 

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

W programie pojawili sie bliskie ludzi celebrytki, między innymi mama, która opowiadała o trudnych momentach w życiu, kiedy brakowało pieniędzy. Tak samo i jej mąż Emil, gdzie nazwał swoją żonę "świętością". Doda także dodała, że ostatnim marzeniem babci znanej piosenkarki, było to, aby ona wyszła za mąż za Emila. 

Doda i jej rodzina

Doda z matka i babcią

Bracia Sekielscy wśród najważniejszych ludzi roku 2019!

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Kasia Tusk pochwaliła się mieszkaniem. Znana ze świetnego gustu blogerka, autorka wielu książek i właścicielka marki modowej Kasia Tusk może pochwalić się swoim pięknym mieszkaniem, które urządziła w skandynawskim stylu. Tym razem możemy podziwiać jej łazienkę. Nowoczesność i prostota połączona ze stylem retro to motyw przewodni w jej mieszkaniu. W łazience dominuje biel i modny w ostatnich latach marmur. Kontynuację czytaj tu.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com