Paulina Krupińska - polska modelka, która w 2012 zdobyła tytuł Miss Polonia, a w 2013  reprezentowała Polskę w Miss Universe. Jest bezgranicznie piękną kobietą. Jak i połowa polskich gwiazd, aktywnie prowadzi swój Instagram , gdzie ma ponad 280 tysięcy obserwujących. Tam ona dzieli się swoim codziennym życiem, co je i co pije, ale tak samo i jak wygląda. 

Trendy sukni ślubnych 2020 polskiego projektanta Doroty Goldpoint

Na ten raz Paulina zdecydowała zaskoczyć wszystkich swoją nową odsłoną. Konkretnie miała fotosesję dla Fashion Magazine Polska. Gwiazda pozuje na szarym tle. Na sobie ma prosty szary garnitur, a pod nim białą koszulę, która jest rozpięta i odsłania jej nagi biust. To zdjęcie gwiazda podpisała tak:

"Nowa sesja dla @fashionmagazine_polska"

Paulina Krupińska w odważnej fotosesji

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Ten obraz wyglądał bardzo seksownie i odważnie. Nie jest nic dziwnego w ty, że pod postem pojawiło się sporo komentarzy:

"Odważna sesja,  Wow Mega kobieco, to ma dopiero moc że w zimę potrafi jednym zdjęciem sprawić upał jak latem"

Miss Polonia 2012 Paulina Krupińska

Fotografia zdobyła prawie 3 tysiące polubień i zachwyciła wszystkich. 

A jak wam taka fotosesja gwiazdy?

Anne Hathaway urodziła drugie dziecko

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Miss Polski 2019 wyjawniła, czy ona ma chłopaka. 8 grudnia w ramach Festiwalu Piękna, który był organizowany w Katowicach, Miss Polski 2019 stała 8 grudnia w ramach Festiwalu Piękna, który był organizowany w Katowicach, Miss Polski 2019 stała Magdalena Kasiborska. Dziewczyna pochodzi z Zabrzu i ma 19 lat. Studiuję kosmetologię, interesuje się tańcem towarzyskim, śpiewem i gra na fortopeano. W przyszłości marzy o zawodzie, związanym z medycyną. W wolnym czasie gra w tennisa. Szczegółowo czytaj tu

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com