Aleksandra Żebrowska, żona znanego polskiego aktora Michała Żebrowskiego kilka miesięcy temu urodziła trzecie dziecko. W rodzinie Żebrowskich pojawił się kolejny chłopczyk o imieniu Feliks. Po porodzie Ola pokazywała tylko niektóre zdjęcia ze swoim maluszkiem. Aleksandra zawsze jest szczera ze swoją publicznością. Pomimo tego, że może pokazać się bez mocnego makijażu lub nieuczesanej fryzury, w dodatek może opowiedzieć szczegóły ze swojego życia prywatnego. Tak, na przykład od niedawna zdradziła, że poroniła się aż 4 razy. 

TOP10 metamorfoz kobiet, które zaufały fryzjerom i wizazystom. Efekt robi wrażenie

"Są takie sprawy, o których nie da się mówić od razu, o innych nie chce się mówić wcale. "Nieudane” ciąże to temat, o którym rozmawia się ciężko - nawet z najbliższymi. Sama mam kilka takich za sobą - poronienia i na dokładkę ciążę pozamaciczną pod koniec zeszłych wakacji. Oprócz wsparcia kochającej rodziny (i pizzy przemycanej do szpitala przez moje siostry), jedna z rzeczy, które najbardziej podnosiły mnie wtedy na duchu, to świadomość, że tak wiele kobiet ma za sobą podobne historie. Dzieląc się swoimi przeżyciami - dodają innym otuchy i siły. Dlatego ja też się dzielę - będąc w siódmej ciąży, na kilka dni przed moim trzecim porodem. Ściskam wszystkich starających się o bobasa, wszystkich, którzy nie są gotowi, żeby mówić o tym co ich spotkało, wszystkich, którzy boją się, że coś znowu będzie „nie tak” -napisała Żebrowska na Instagramie w lipcu.

Ola Żebrowska zaprezentowała się bez majtek

Ostatnie zdjęcie Żebrowskiej na Instagramie stało niewielkim szokiem dla jej publiczności. Między innymi kobieta opublikowała zdjęcie jeszcze z czasów, gdy była w ciąży. Z wielkim brzuchiem Żebrowska pozuje w lustrze... bez majtek! 

Popularne wiadomości teraz

Rewelacyjnie prosty przepis na makowiec jak u babci

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

"Oto nagie zdjęcie, o które nikt nie prosił" -napisała Ola. 

Małgorzata Kożuchowska na zdjęciu zrobione 15 lat temu. Archiwalne zdjęcie aktorki przeraziło każdego

Bez wątpienia publiczność Żebrowskiej zatwierdziła zdjęcie:

"Piękne ciało!"

"Cudowny czas"

"Nie mam słów"

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com