Jennifer Lopez wzięła udział w rozdaniu American Music Awards 2020 w Microsoft Theater w Los Angeles. W nocy zebrało się tam sporo gwiazd i fotografów. Na czerwonym dywanie Jennifer wyszła w metalicznym odcieniu wyszywanym kryształkami. Strój gwiazdy składał się z krótkiego topu z długimi rękawami i głębokim dekoltem oraz spódnicy z bardzo wysokim rozcięciem. Piosenkarka uzupełniła swój łuk sandałami na szpilce i kopertówką z kamieniami. Jennifer zrobiła też mokry wygląd, ciekawy manicure w jasnym odcieniu oraz bogaty makijaż oczu i ust.

Odważna Małgorzata Socha pokazała kadr z łożka. Fani są przerażeni

Na swoim Instagramie piosenkarka szczegółowo udostępniła zdjęcie swojego obrazu. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów:

Po prostu pięknie!!!!! Nie przestawaj J! Wciąż im pokazujesz, że nigdy nie wychodzisz !!

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Wspaniała

Jesteś ikoną stylu!

Nawiasem mówiąc, piosenkarka po raz pierwszy poślubiła w 1997 roku kubańskiego kelnera Ohani Noa. Ich małżeństwo było krótkotrwałe, ponieważ para rozpadła się rok później. W latach 1999-2002 Lopez umawiał się z Seanem Combsem, który doprowadził ją do nieprzyjemnej strzelaniny w miejscu publicznym, a także był żonaty z tancerzem Chrisem Juddem.

Fotobank GettyImages

Anna Mucha w odważnym body zaskoczyła swoich fanów!

Następnym wybranym z piosenkarza był aktor Ben Affleck. Kochankowie zaplanowali nawet ślub na wrzesień 2003 roku, ale dzień przed wydarzeniem ceremonia została odwołana bez wyjaśnienia. W 2004 roku Lopez poślubił muzyka Marka Anthony'ego i urodziła bliźnięta - syna Maxa (Maximillian David) i córkę Emmy (Emma Maribel). Wiosną 2017 roku wybór gwiazdy stał się baseballista Alex Rodriguez. Wiosną 2018 roku doszło do ich zaręczyn.

Fotobank GettyImages

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com