Gordon Ramsay to znany światowej klasy restaurator. Ostatnio zyskał popularność dzięki udziałowi w produkcjach telewizyjnych związanych z gotowaniem.

Przykry finał wizyty w salonie kosmetycznym w Gdańsku

Sławny kucharz postanowił otworzyć swoją kolejną restauracje. Tym razem będzie ona w ekskluzywnym londyńskim domu towarowym Harrods.

Dla wielbicieli kuchni Gordona mamy jednak pewną niespodziankę. Chcąc zjeść burgera w nowej restauracji goście muszą przede wszystkim zaopatrzyć się w gruby portfel, bowiem ceny oferowanych bułek z mięsem zwalają z nóg!

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Uroczyste otwarcie nowego punktu gastronomicznego na mapie Londynu nastąpi 4 grudnia.

Ramsey bardzo zachwala swoje produkty...

Gwarantuję, że ten burger będzie niezapomnianym przeżyciem

Gordon w menu umieścił wiele smacznych pozycji, z czego najdroższy burger w jego restauracji będzie kosztował 80 funtów czyli ok. 400 złotych. W jego skład wchodzi przede wszystkim smażona wołowina Wagyu. Kanapka zawiera także zwykły kotlet wołowy, truflowy ser Pecorino, majonez borowikowy oraz świeże czarne trufle.

W ofercie jest także burger z homarem i krewetkami za 42 funty ok. 210 złotych. Podawany jest on z aioli ziołowym oraz marynowanymi warzywami.

Można również zamówić tradycyjnego amerykańskiego burgera za 21 funtów ok. 105 złotych, w składzie którego znajdziemy wołowinę, amerykański ser, maślaną sałatę, pomidora, ogórka kiszonego i czerwoną cebulę.

Gośscie za 21 funtów ok. 105 złotych mogą skosztować hot doga Cheeky Dawg z tradycyjną wołowiną, duszonym policzkiem wołowym, chrzanem, ogórkami oraz rzeżuchą.

Ramsey zadbał także o to, aby w ofercie znalazły się tradycyjne frytki z ketchupem. Kosztują one 6 funtów ok. 30 złotych.

W menu są jeszcze specjalne frytki ze słodkich ziemniaków podawane z cukrem pudrem i miodowym majonezem jalapeño.

Zapowiada się pysznie prawda?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com