Agnieszka Radwańska dwa lata temu zdecydowała się na zakończenie swojej kariery. Odłożenie tenisa na dalszy plan spowodowało, że sportsmenka miała więcej czasu dla siebie i rodziny. To pewnie zdecydowało o tym, że Agnieszka zdecydowała się na ciążę. W tym roku, wraz z mężem z Dawidem Celtem powitali na świecie synka, Jakuba.

Tenisistka w wielu wywiadach wyznała, że macierzyństwo bardzo jej służy, a jej synek jest złotym dzieckiem, który jest spokojny i bez broblemu przesypia nocki. Co więcej, Agnieszka informowała już media o tym, że planuje rodzeństwo dla Jakuba, co tylko potwierdza opinię, że rola mamy spodobała się jej.

Małgorzata Rozenek w gołych nogach paraduje w chłodny dzień. Kusy strój, jak na taką pogodę

Z okazji skończenia 4. miesiąca przez Jakuba, Agnieszka dodała z nim zdjęcie. Gwiazda sportu co prawda nie pokazuje twarzy dziecka, jednak tym razem pokazała całą sylwetkę chłopca, co zszokowało fanki Agnieszki, bowiem wiele z nich nie sądziło, że chłopczyk jest już tak duży.

Pani Agnieszko, Kuba chyba je drożdży sporo. A tak na poważnie jest pani piękną mamą, macierzyństwo Pani służy. Ślicznie wyglądacie razem. - brzmiał jeden z komentarzy pod fotką

Popularne wiadomości teraz

Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Ananasy z cukinii: nie da się odróżnić od prawdziwych!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com