Małgorzata Rozenek-Majdan jest znana w całej Polski. 10 czerwca 2020 roku urodziła swoje trzecie dziecko. Syn Henryk stał oczkiem w głowie całej rodziny. W szczególności dla samego Radka Majdana, dla którego chłopczyk to pierwsze dziecko. Obecnie rodzice często dziełą się zdjęciami swojego kochanego malucha w swoich social mediach. 

Klara Lewandowska już napisała list do Św. Mikołaja. Jej wymarzony prezent może szokować

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się słodkim zdjęciem ze swoim ukochanym synkiem

Małgorzata Rozenek-Majdan bardzo często dzieli się zdjęciami swojego trzeciego synka Henia. Na Instagramie Perfekcyjna pani domu opublikowała kolejne zdjęcie ze swoim ukochanym dzieckiem. Widzimy, jak Małgosia miło tuli swojego małego synka. Henryk zasnął słodko na ramieniu mamy.
 
Ząbkowanie nie jest przyjemne, ale w ramionach Mamy staje się znośne 😁 Prawie nic nie spaliśmy tej nocy. Henio ma żal do losu i świata za te ząbki, i tylko Mama może ten żal ukoić 🤷‍♀️ 🤗 chociaż starsi bracia, też dają radę 😁 mądrzy ludzie mówią, że do wychowania jednego dziecka potrzeba całej wioski. Po dzisiejszej nocy podpisuje się pod tym wszystkimi kończynami 😁 ale i tak nie oddałabym z tego nawet jednej sekundy 🧸 #miłość #wdzięczność #niewyspanie #dzidziuśmajdana -napisała Małgorzata Rozenek-Majdan.
 
Pod zdjęciem nie zabrakło komentarzy od fanów:
 
Piękne słowa i bardzo prawdziwe ❤️ Dużo wytrwałości i siły 
 
Najpiękniejszy widok na świecie 💕 Mama z dzieckiem w objęciach 
 
Heniutek robi się dzidziusiowym pączusiem. A przede wszystkim wygląda na hiperszczęślowego
 
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com


Popularne wiadomości teraz

"Czuję się oszukana po przybyciu gości: Robisz ludziom dobrze, a oni to dobrze wykorzystają"

"Chcę iść do mojej kochanki, ale jeśli zostawię żonę, zostanę z niczym"

"Kiedy brałem ślub, obawiałem się mojej przyszłej teściowej. I nie poszło to na marne, ponieważ dała mi lekcję życia"

"Przez całe życie staraliśmy się z mężem dbać o nasze dzieci i wychowywać je na uczciwych ludzi, ale porzucili mnie na starość"