Aleksandr Milwiw-Baron jest znanym polskim muzykiem. Ostanio o nim głośno mówią z tego, że rozstał się z Julią Wieniawą. Dla wszystkich to była nieoczekiwana wiadomość i oczywiście bardzo smutna. Przecież one byli bardzo dobrą parą. O swoim zerwaniu z Wieniawą, jakoś muzyk skomentował:

"Absolutnie też z Julią przeżyłem magiczny czas i też jej życzę jak najlepiej. Pozdrawiam Cię serdecznie. Is all good. Tak jak Julka powiedziała. W przyjaźni powstają związki i powinny się w przyjaźni kończyć.”

Sylwia Przybysz organizowała baby shower

Musimy się przyznać, że zrobili to z wielką kłasą, zostawiły po sobie przyjaźń i szacunek. 

Baron polski muzyk

Popularne wiadomości teraz

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

13 grudnia Baron obchodził urodziny. Z tego wystawił zdjęcie w Instagram pod jakim sama Julia Wieniawa napisała życzenia, kiedy sama ona w ten dzień też imprezowała z kieliszkiem wina. A trochę pózniej Baron wystawił nowe zdjęcie, gdzie było dobrze widać, że swoje urodziny spędził nie sam. Na foto była sympatyczna, miła dziewczyna, którta jest Katarzyna Nast, tak podaje portał Jastrzab. 

Baron z tajemniczą dcziewczyną

"Beyond and Forever #twinflame #light #soulmate” – co oznacza „ponad i na zawsze!”

Słowa te mają dwuznaczny zmysł, możliwe to tylko przyjażń, a możliwe coś więcej?

Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz rozstali się

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Julia Wieniawa postanowiła zmienić fryzurę. Julia Wieniawa w ostatnich czasach jest bardzo popularną polską celebrytką w sieciach społecznościowych. W swoim Instagram dziewczyna pokazuje swoje wakację na Bali, robie fotosesje ze swoja matką i organizuje święta u siebie w domu, gdzie zaprasza znanych polskich gwiazd. Kontynuację czytaj tu. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com