Jeszcze w marcu wszystko było dobrze, a teraz już zerwanie. Polska pisarka, białoruskiego pochodzenia, Katarzyna Bonda podzieliła się informacją o rozstaniu z Remigiuszem Mrózem. O tym ona szczero powiedziała w wywiadzie dla magazynu Urody Zycia. Potem tłumaczyła, że jej nowa książka wróciła jej wiarę do miłości:

Małgorzata Godlewska niszczy kolejną kolędę

"Czyli dał mi nowe życie. Uważam, że to wielki krok w moim emocjonalnym zagmatwaniu – uznała"

Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz nie są już parą

Tak samo pisarka dodała, że ma nowe mieszkanie w którym niema miejsca dla mężczyzny. 

Popularne wiadomości teraz

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

"Nie myślałam o miejscu dla mężczyzny. Wtedy trzymałam się postanowienia, że będę sama. Rozglądałam się po tej przestrzeni i planowałam: tu będzie gabinet, tam miejsce dla Niny, kuchnia, garderoba"

Dodając:

"Może to trochę dziwne, że trwając w tym przekonaniu, wymyśliłam trylogię z tytułami "Miłość leczy rany", "Miłość czyni dobrym", "Miłość pokonuje śmierć". A potem zorientowałam się, że opowiadanie o miłości sprawia mi trudność. I sama nie wiem, czy to Remi otworzył mnie na pisanie tej książki, czy odwrotnie: historia miłosna, jaką wymyśliłam na potrzeby powieści, otworzyła mnie na niego – opowiadała autorka bestsellerowego "Pochłaniacza".

Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz rozstali się

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży!

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com