Magda Narożna jest wokalistką zespołu "Piękni i Młodzi". W życiu prywatnym gwiazda znajduje się w zwiąku z partnerem Krzystofem, z którym czuje się bardzo szczęśliwą (w zeszłym roku rozstała się z Dawidem Narożnym).  

2021 rok: 4 znaków zodiaku, które będą się kąpać w szczęściu. Wszystko będą mieć

Magda Narożna jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie ma ponad 160 tysięcy obserwujących. Ostatnio gwiazda pochwaliła się zabawnym zdjęciem ze swoją ukochaną córeczką Gabrysią. Razem matka i córką pozują do kamery, robiąc przy tym śmieszne minki. 
 
Uwielbiam te nasze wygłupy 🥰 miłego sobotniego wieczoru życzymy 😘 #piekneimlode #coreczkamamusi #kochamnadzycie #kocham #home #familytime -napisała Magda Narożna na Instagramie.
Pod zamieszczonym zdjęciem oczywiście nie zabrakło komentarzy od fanów:
 
Super fotki💓💓💓💓💓

Super razem wygladacie

Super zdjęcia pozdrawiam serdecznie
 
Szalone dziewczyny 😃 Miłego wieczoru 😘
 
Tak samo czytaj o tym, jak Doda zawiesza karierę muzyczną. Dorota Rabczewska od jakiegoś czasu przestała zajmować się karierą muzyczną. Odnalazła się jednak w świecie produkcji filmowej. W mediach społecznościowych postanowiła wytłumaczyć fanom dlaczego zawiesiła kariere muzyczną. Nagrała filmik. Kontynuację czytaj w naszym artykule

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com