Cezary Pazura jest to znany polski aktor. Zagrał w takich filmach, jak:V.I.P.PsyPolska śmierćPsy 2. Ostatnia krewNic śmiesznegoTatoKilerSaraSzczęśliwego Nowego JorkuSztosKiler-ów 2-óchAjlawjuChłopaki nie płacząE=mc²Kariera Nikosia DyzmyShowSztos 2, Psy 3. Trzykrotnie żonaty. Pierwsza żona Żaneta, z która Cezary ma córkę Anastazję. Gruga żona Weronika Marczuk. Z nią rozstał się w 2007 roku. Obecnie jest mężem młodszej o 26 lat Edytę Zając, z którą ma trójkę dzieci:  Amelię, Antoniego Józefa i Ritę. 

Najlepsza piłkarka na świecie stała się popularna dopiero po tym zdjęciu. Kim jest Pernille Harder

Cezary Pazura pochwalił się zdjęciem swojej nietypowej metamorfozy

Na Instagramie gwiazdor zamieścił zdjęcie, gdzie widzimy go w charakteryzacji na zombie.
 
Siła makijażu. Urok, wdzięk i czar-ek. Sierpień 2020" – podpisał swój post Pazura. Dodał także hashtagi "zombi też człowiek" i "dobra partia". – Pani doktor powiedziała, że operacja się udała i teraz jestem ładny. Stawiałem czajnik na gazie i nie pamiętam co się stało -napisał Pazura.

Pod zdjęciem oczywiście nie zabrakło komentarzy przerażonych internautów:
 
"O matko! Nie ma to jak dobra robota charakteryzatorów", "Strach się bać", "Początkowo się wystraszyłam", "Panie Czarku, jadłam owsiankę.... Ale mi się odechciało", "A to tak będziemy wyglądać po szczepionce", "To po szczepionce na COVID".
 
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com