Marcin Prokop jest bez wątpienia jednym z ulubionych prezenterów w polskiej telewizji. Wiele osób uważa, że wraz z Dorotą Wellman tworzą zdecydowanie najlepszy duet w telewizji śniadaniowej. Oboje są oceniani za profesjonalnych, a zarazem bardzo sympatycznych dziennikarzy. Co ciekawe, Prokop wcale nie ma wykształcenia dziennikarskiego, bowiem z zawodu jest specjalistą ds. marketingu bankowości elektronicznej

Jednak całe szczęście, mężczyzna nie podążył drogą cyferek. Dzięki zawziętości i wrodzononemu talentowi znalazł swoją drogę i podążył w kierunku dziennikarstwa.

Dziś Marcin Prokop jest bardzo popularny mimo, że o jego życiu prywatnym wiemy bardzo mało. Jego konto na Instagramie obserwuje ponad 568 tys. osób, co jest dowodem na to, że wcale nie trzeba się "sprzedawać", by zasłużyć na sympatię internautów.

Małgorzata Kożuchowska: „Mam zespół MDP”. Coraz więcej gwiazd się do tego przyznaje

Popularne wiadomości teraz

Zobacz, co się stało z aktorami najsłynniejszego serialu telewizyjnego w Polsce „M jak miłość”

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Karol Strasburger cieszy się ze swojego ojcowstwa: "Laurze pozwalam na budzenie mnie o trzeciej nad ranem"

Najkrótsze małżeństwa w historii. Rekordziści pokłócili się i rozstali się w dniu ślubu

Marcin Prokop na zdjęciu z córką

Dziennikarz z żoną Marią Pażuch mają 14-letnią córkę Zosię. Gwiazda telewizji nie codziennie jednak pokazuje swoim fanom rodzinę. Tym razem jednak zrobił mały wyjątek i opublikował zdjęcie z Zosią.

Fotka zrobiona jest z tyłu, przez co niewiele można powiedzieć o tym, jak Zosia wygląda, oprócz tego, że widać, iż ma ciemne włosy i jest wysoka, co zdecydowanie mogła odziedziczyć po swoim tacie.

Aktorzy dostają 50 groszy za odcinek serialu? Bogdan Kalus zdradza tajemnice tego zawodu

Trzeba przyznać, że widok taty i córki w tak pięnych okolicznościach natury jest naprawdę zachwycająca!

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com