Bandziorek z programu Chłopaki do wzięcia to prawdziwy weteran. Produkcja trwa od 2012 roku i już w pierwszym odcinku mogliśmy śledzić jego losy. Jego życie nie było usłane różami. Alkohol i kilka odsiadek w więzieniu skutecznie burzyły mu plany o założeniu rodziny.

Niesamowite! Gwiazda Betlejemska pojawi się na niebie 21 grudnia. Po raz pierwszy od 800 lat!!

Krzystzof zawsze czuł się samotny i bardzo chciał znaleźć druga połówkę. Wszystko wskazuje na to, że Bandziorek nareszcie zaznał szczęścia.

O tej miłości zdecydował przypadek i zrządzenie losu. Po kolejnej odsiadce Krzysztof poznał ludzi, którzy zaproponowali mu pracę w swoim gospodarstwie na mazurach. Bandziorek odpowiedzialny jest za pracę przy krowach, jednak swoje zadania wykonuje bardzo rzetelnie, a pracodawcy bardzo go chwalą.

W sąsiednim gospodarstwie mieszka doświadczona przez życie Danuta. To gospodarze, u których pracuje Bandziorek zauważyli, że tych dwoje pasowałoby do siebie. Z ich lekką pomocą doszło do pierwszego spotkania.

Popularne wiadomości teraz

Zobacz, co się stało z aktorami najsłynniejszego serialu telewizyjnego w Polsce „M jak miłość”

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

Maryla Rodowicz skarży się na brak pieniędzy: "Trzeba zaciskać pasa jak nigdy"

Początkowo Danuta mało przychylnie patrzyła na Krzysztofa. Danusia wychowywała się w domu, gdzie ojciec z macochą nadużywali alkoholu. Poza tym po trudnym małżeństwie z alkoholikiem bała się, że po raz kolejny spotka ją strach, łzy i miłosne rozczarowanie. Dała jednak Bandziorkowi szansę.

Odrzucało mnie trochę to, że on pił alkohol, jaki był, ale każdemu trzeba dać szansę. Mój mąż nie raz siedział, ja się nie przejmowałam tym, bo też narozrabiał, jakieś mandaty czy coś

Choć koło Danusi kręciło się wielu adoratorów to ona bardzo docenia prawdziwość i pracowitość Krzysztofa.

Życzymy szczęścia!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com