Edyta Herbuś to znana polska tancerka i osobowość telewizyjna. W swoje 39 lat wygląda perfekcyjnie i seksownie. Znajduje się w związku z Piotrem Bukowieckim. Jak i wiele innych polskich celebrytów gwiazda aktywnie prowadzi swoje social media.

Co będzie z postacią Basi Kurdej-Szatan w serialu "M jak miłość"? Czy wróci się aktorka do planu po narodzinach synka?

Całkiem niedawna pochwaliła się nagraniem sprzed lat. Na Instagramie widzimy, jak 10-letnia Edyta tańczy z Tomaszem Barańskim. Edyta była ubrana w czarne body ze zlotą spodnicą. Złota tasiemka także znajdowała się we włosach. Wtedy dzieci tańczyli do muzyki 90. Nagranie wystawiła z okazji urodzin Tomasza Barańskiego. 

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

Maryla Rodowicz skarży się na brak pieniędzy: "Trzeba zaciskać pasa jak nigdy"

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

"To była dyskoteka na obozie tanecznym w Sielpi pod Kielcami... Pamiętam to jak dziś! Mięliśmy po 10 lat. Przyjaźń, miłość, wspólna pasja... ale też lata treningów, ciężkiej pracy, sukcesów, porażek, uniesień, wzruszeń, powrotów i rozstań... Taka przyjaźń jest na całe życie, tyle już razem przeżyliśmy" -zaczęła Edyta.

Dagmara świętuje swój wielki sukces. To jej pierwszy milion!

Dalej złożyła życzenia byłemu partneru:

"Dziś obchodzisz swoje 40-ste urodziny... Aż trudno w to uwierzyć, że od naszego pierwszego wspólnego tańca minęło już 30 lat. To właśnie wtedy zaczęła się nasza wspólna droga. Może to wtedy trenerzy zdecydowali, że będziemy tańczyć razem?!  Nie wiem, ale jestem pewna, że to nie przypadek. Jestem wdzięczna za każdą chwilę. Wiem, że tak miało być, tak musiało być! Jestem bardzo dumna z Ciebie TOMUŚ, życzę Ci by Twój wyjątkowy talent i pasja nigdy nie zgasły. Bądź szczęśliwy przyjacielu" - kończy.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com