Przez wiele lat tancerz i choreograf związany był z matką swojej córki, tancerką Niną Tyrką. Ich związek co prawda rozpadł się, jednak oboje cudownie spełniają się jako rodzice małej Carmen.
Przyjęcie odbyło się na przełomie lipca i sierpnia. Para młoda chciała wykorzystać moment, kiedy obostrzenia były poluzowane, by na przyjęciu pojawiło się jak najwięcej ich bliskich. Agustinowi bardzo zależało na tym, by nikt o imprezie nie wiedział - zwłaszcza media, dlatego zatrudnił specjalną ochronę, która miała pilnować, by żaden nieproszony fotograf nie zrobił zdjęć.
Teraz już nie sam wchodzę w ten NOWY ROK !!! Razem możemy wszystko !!! Teraz już zawsze razem !!! Teraz DIANA & AGUSTIN !!! Ten rok był trudny, ale dla nas najpiękniejszy !!!"
Wiadomo tylko, że żona tancerza nie jest związana z show biznesem. Z pewnością dlatego Agustin tak chroni jej prywatność.
"Zobaczyłam przyjaciółkę z trójką dzieci na rękach, zmęczonymi oczami i zdałam sobie sprawę, że bumerangi istnieją w życiu"
"Do tej, która pokocha mojego syna". Wzruszający list od matki
Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać
Tajemnica szczęścia, którą każdy chce poznać zapisana w jednej przypowieści. Wystarczy się nią kierować
Składamy najserdeczniejsze gratulacje i życzymy dużo miłości!
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com