Najbardziej znana polska piosenkarka, wokalistka grupy O.N.A., Agnieszka Chylińska, dzisiaj korzysta z wielkiej popularności. Jej piosenki śpiewaja w całej Polski, wśród nich to: Krółowa łez, Winna, Niebo, Zostaw, Nie moge ci zapomnieć i inne. 

Bardzo dziwny i niepokojący komentarz Tomasza Lisa. O czym dziennikarz chciał powiedzieć?

Polska piosenkarka Agnieszka Chylińska

W swoim wywiadzie, który Chylińska udzieliła na Youtube, gwiazda opowiedziała o tym, jak na początku swojej kariery poglębiła się w ciemną stronę, i prawie nie popełniła samobójstwo. Chylińska szybko wskoczyła się do show-biznesu. Artystka powiedziała, że to był dla niej trudny czas. 

"Zostałam zniszczona, zepsuta, rozpi********, ten alkohol, narkotyki, faceci - to było za szybko" - szczero mówiła Chylińska. 

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

W młodości była prawdziwą buntowniczką. W jej życiu było wszystko: narkotyki, faceci, alkohol i... depresja. A z nią i proby samobójcze. Na jakimś momencie, Agnieszka zrozumiała, że od życia chce czegoś więcej. 

Niesamowita przemiana Kajry

Agnieszka Chylińska udzieliła szczerego wywiadu

"Bardzo wierzyłam w to, że uda mi się wejść w taki standardowy świat. Bardzo tego chciałam. Mówię o małżeństwie o rodzinie. (…) Wydawało mi się, że jak zmontuje to CV i pokaże Panu Bogu i powiem: „Posłuchaj ja już jestem porządna, mam fajne życie, zobacz ku*** wzięłam ślub kościelny, gów** nie. Demony przylazły i rozszarpały mi wszystko" - powiedziała polska piosenkarka. 

Wczesniej pisalismy o tym, jak Beata Kozidrak pokazała swoje zdjęcia z wakacji. Beata Kozidrak jest powszechnie znaną polską piosenkarką  i wokalistka zespołu Bajm. Od wielu lat dobrze się spełnia siebie w swojej karierze i swoimi utworami cieszy swoich ulubionych fanów. Większość śledzi nie tylko za jej karierą, a i za prywatnym życiem. Więcej o tym, czytaj tu.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com