Znany polski aktor i reżyser Paweł Królikowski zmarł w lutym 2020 roku. W 2015 przeszedł zabieg usunięcia tętniaka mózgu. W 2019 roku miał jeszcze jedną operację nieurologiczną z powodu ujawnionego guza mózgu. Niestety, ale choroba otrzymała nad nim zwycięstwo.  Został pochowany 5 marca 2020 w Alei Zasłużonych na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. Po sobie zostawił żonę Małgorzatę Ostrowską -Królikowską oraz pięcioro dzieci. Jeden z nich poszedł w śladach swoich rodziców i tak samo się stał aktorem, mowa jest o Antoni Królikowskim. 

Nowe doniesienia w sprawie ciąży Ani Lewandowskiej. Trenerka marzy o synku

Kolejne dzieko Królikowskich, córka Julia, też jakoś zadebiutowała na planie. Między innymi  zaledwie dwa tygodnie po narodzinach pojawiła się w serialu "Klan". Wcześniej Małgorzata Królikowska zdradziła, że zaszła w ciążę właśnie w tym momencie, gdy scenarzyści planowali na odgrywaną przez nią postać. 

Gdy za pierwszym razem dowiedziałam się od Ilony Łepkowskiej, że w serialu urodzi się dziecko, pomyślałam: "Fajnie by było i w życiu coś mieć". I stało się. Pomysł scenarzystów zbiegł się z moją ciążą -powiedziała aktorka w rozmowie z Galą.

Popularne wiadomości teraz

Romans Agnieszki Chylińskiej z agentką wstrząsa show-biznesem. Mąż artystki wypowiada się na ten temat

Polka stała się "żywą Barbie" po wydaniu 40 000 dolarów na operację plastyczną

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Odszedł uwielbiany uczestnik "Sanatorium miłości". "Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość"

Kiedy powrót do szkół ósmoklasistów i maturzystów? Czarnek podał warunek

22-letnia córka Pawła Królikowskiego do dziś pojawia się w serialu "Klan", jednak nie za bardzo jest osobą publiczną. W rzeczywistości jest studentką czwartego roku medycyny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Ma swoje konto na Instagram i właśnie tam możemy zobaczyć, jak teraz wygląda. Według ciebie jest podobna do ojca czy mamy?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com