Michał Wiśniewski jest bardzo kolorową i rozpoznawalną postacią w Polsce. Jeszcze w 1995 roku założył zespoł Ich Troje, gdzie sam jest głównym wokalistą. Dużo się wydarzyło nie tylko u niego w karierze, ale i w prywatnym życiu. Piosenkarz był żonaty aż cztery razy i każdy raz myślał, że to jego największa miłość na świecie, jednak później wszystko okazywało się inaczej. W związku z Mandaryną ma dwóch dzieci: Xaviera i Fabienne. Z Anną Świątczak dwóch córki -Etiennette i Vivienne.

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z młodości u boku adoratorów. Każdy chciał z nią być

Kilka dni temu Wiśniewski ze swoją piątą żoną Paulą powitali na świecie swoje wspólne dziecko, synka Falco Amadeus. Sama Pola ma jeszcze czterech dzieci od poprzedniego związku. Więc Falco jest dziewiątą pociechą w rodzinie. 

Po samym porodzie Wiśniewski nie spieszył się z wystawieniem zdjęcia. Aż tylko teraz pochwalił się miłym nagraniem dziecięcej kołyski. W rozmowie z "Faktem" tak samo opowiedział o tym, jak się czuje w nowej roli. 

Popularne wiadomości teraz

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Ewa Chodakowska wyznała, dlaczego nie ma dzieci. Padły bardzo poruszające słowa

Dziecko w tym wieku to taka trochę rewitalizacja starszego pana. Mam nadzieję, że koledzy w moim wieku się nie będą mieć mi za złe tego stwierdzenia, bo czujemy się na 18 lat, a przecież podchodzimy pod pięćdziesiątkę. Ale obserwując znajomych w podobnej sytuacji, czy nawet byłego teścia, który też niedawno został tatą, widzę, że dziecko cudownie wpływa na życie. Powrót do pieluch z pewnością odmładza -mówił Michał Wiśniewski. 

No cóż, wielkie gratulacje dla nowo upieczonego ojca!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com