Anna i Robert Lewandowskie w maju ubiegłego roku powitali swoją drugą córkę Laurę Lewandowską. Starsza córka ma na imię Klara. Kiedyś w rozmowie z mediami, Robert Lewandowski zdradził, jak wyglądał poród, jego pierwszego dziecka.

To wszystko trwało z trzydzieści godzin. Poród był bardzo trudy, Ania straciła bardzo dużo krwi, potem pani doktor powiedziała, że niewiele brakowało, by skończyło się to o wiele gorzej... Gdy walczyła, ja trzymałem Klarę na rękach. Byłem tak zestresowany, zesztywniały z nerwów, że nie potrafiłem podnieść ręcznika z podłogi -powiedział piłkarz w rozmowie z Faktem. 

Marcelina Zawadzka pochwaliła się urządzoną sypialnią. Jest tam bardzo surowo

Jak wyglądały narodziny Laury, nie wiadomo. Z tego co wiemy, odbył się on w Niemczech. Robert niestety nie mógł znajdować się obok swojej żony ze względu na panującą pandemię. 

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Obecnie sportowcy aktywnie dziełą się nagraniami oraz zdjęciami swoich ukochanych córek. Tak całkiem niedawna Anna Lewandowska opublikowała nagranie małej Laury, która klęczy się na dywanie. Dziewczynka jest ubrana w wygodną sukienkę i rajstopki, na których internauci zauważyli...dziurę?

Czy Ewa Wachowicz otworzy swoją restaurację? „Razem ze wspólnikami podjęliśmy decyzję”

Instagram Lewandowska
Instagram Lewandowska

Instagram Lewandowska
Instagram Lewandowska

Ciekawe, w ich rodzinie, czy to normalna sytuacja, czy kwestia przypadku?

Anna Lewandowska zamieściła zdjęcie, gdy była w ciąży. Tak ostatnio Lewandowska opublikowała fotkę w momencie, gdy była w ciąży z Laurą. Na foto widać, że poród już niezadługo! W taki sposób celebrytka zaangażowała swoich internautek w ciąży do ćwiczeń w sali treningowej. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com