Anna Lewandowska polska sportsmenka, osobowość telewizyjna. Wielokrotna medalistka mistrzostw świata, Europy i Polski w karate, w ramach organizacji World Fudokan Federation (WFF). Prezes Olimpiad Specjalnych Polska. Od 2013 prowadzi bloga Healthy Plan by Ann, w którym udziela porad żywieniowych i sportowych wraz ze swoim zespołem. Prywatnie jest związana z piłkarzem Robertem Lewandowskim. Z nim wychowuje dwóch córek: Klarę i Laurę. 

Ewa Minge szaleje ze swoim wyglądem. Na ten raz usta i brwi. Jakie zabiegi znów robiła?

Anna Lewandowska opublikowała stare zdjęcie, gdy była w ciąży 

Trenerka ma swoje konto na Instagramie, gdzie jest bardzo aktywna. Najbardziej Lewandowska publikuje zdjęcia z różnych treningów, gdzie motywuje kobiet do ćwiczeń i zdrowego trybu życia. Tak samo może pochwalić się swoimi prywatnymi zdjęciami.
 
Tak ostatnio Lewandowska opublikowała fotkę w momencie, gdy była w ciąży z Laurą. Na foto widać, że poród już niezadługo! W taki sposób celebrytka zaangażowała swoich internautek w ciąży do ćwiczeń w sali treningowej. 
Dziewczyny, ciąża to niezwykły czas, ale też ogromne wyzwanie. Zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna, suplementacja - to wszystko ma bardzo duże znaczenie nie tylko dla zdrowia dziecka, ale też dla nas samych. Dbajcie o siebie! 🥰 Ktoś niedługo będzie Was bardzo potrzebował 👶-napisała Lewandowska.
 
 
Oczywiście pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów:
 
Pięknie - jak zawsze Aniu myślisz o wszystkich 🥰 cudownie jest moc wzorować się na kimś, kto już coś sam ma za sobą wiec można się od niego i nauczyć i dowiedzieć wiele
 
Aniu pięknie wyglądałaś z brzuszkiem! Widać było, że ciąża ci służy! To było jeszcze tak niedawno, a teraz już jest z Wami mała Laurka
 
Jejku, ale piękne zdjęcie