Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu wokalistka Maja Hyży po raz trzeci została mamą.

Królowa Elżbieta II jest zdeterminowana. Co przygotowała dla swojego ukochanego wnuka?

Córka otrzymała imię Antosię i dopiero niedawno mogliśmy zobaczyć twarz dziewczynki, bo przez jakiś czas gwiazda trzymała to w tajemnicy.

Podczas rozmowy z dziennikarzami „Faktu” dziewczyna pochwaliła swojego partnera:

- Z Konradem uważamy, że to anioły decydują za nas — jeden zdecydował, że Antosia przyjdzie na świat i będzie nas scalać. Nie myślimy o formalizowaniu związku, rodziny też nie wywiera presji, że tak wypada. Jeśli poczujemy, że przyjdzie czas — to tak będzie. To jest nasze życie i najważniejsze są nasze decyzje, chcemy być szczęśliwi, nikt za życia nie przeżyje.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Krzysztof Kowalewski nie żyje.

Dziennikarze portalu „Jastrząb Post” dowiedzieli się, że rodzice dziecka już ustalili datę chrztu.

Teraz musisz monitorować sytuację w obozie. Ponieważ koronawirus rządzi krajem, para nie zdecydowała jeszcze o liczbie gości na wakacjach.

- Owszem, będzie w niedługim czasie. Planujemy na wiosnę. Jeszcze sobie tego nie wyobrażam. Do wiosny mamy trochę czasu, więc zobaczymy, jak będzie z obostrzeniami. Chrzciny muszą się odbyć. Pandemia nie wyklucza tego, żeby zrobić chrzciny. W sumie to tylko do strony, że nie będzie już w sprawie z rodziną.

Jak wiadomo, siostra Maja Hyży też urodziła dziecko i planują wspólnie chrzcić dzieci. Ale nie twierdzą, że tak się stanie.

-Taki jest plan. Ale co z tego wyjdzie, to zobaczymy, bo moja siostra mieszka w Niemczech i z tym już może być gorzej. Mam być chrzestną mojej siostry synka. Ja w drugą stronę, moja siostra ma być chrzestną Tosiuni. Więc siłą rzeczy, na by się fajnie skleiło.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com