W dzisiejszych czasach Blanka Lipińska jest jedną z najbardziej znanych i bogatych pisarek w Polsce. Wszystko to wynikło z tego powodu, że gwiazda napisała roman 365 dni, ekranizację którego możemy zobaczyć już w lutym 2020 roku. 

Poza tym, że jej twórczość jest bardzo śmiałą i kontrowersyjną, sama pisarka całkowiecie odpowiada jej, pokazując siebie w różnych namiętnych obrazach. 

Sharon Stone jest nie do poznania!

pisarka Blanka Lipińśka

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Blanka Lipińska i Michelle Morrone możliwe są razem. Cała Polska bardzo czeka na to, aż zobaczą nowy film Blanki Lipinskiej 365 dni. Już 7 litego w kinach polacy zmogą oberzeć ekranizację tego filmu. Dlaczego wszyscy  z taką wielką niecierpliwością czekają na ten film? Dlatego, że jest on porównywany do filmu Greya, co w swoim czasie sprawiło wielkie szałeństwo. Więcej na ten temat, czytaj w naszym artykule

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

A ponadto ostatnio Lipińska umieściła kontrowersyjne zdjęcie, na którym mogliśmy ją zobaczyć w seksownej bieliźnie od Victoria's Secret. Możno było na to popatrzeć i w żadny sposób nie zareagować, ale sam podpis zmusiał większość zastanowić się.

Blanka Lipińska w bieliźnie

"Tęsknić to mieć nadzieję, że coś wróci" - napisała Blanka.
 
Czy to oznacza, że wybitna pisarka nie może zapomnieć o swoim związku z partnerem Maciejem Buzałą?
 Na ten post odreagowała polska aktorka Grażyna Szapołowska, pisząc:

"Lub ktoś"

Blanka szybko dopisała:
 
"Ktoś to też coś"
 
Tak przy okazji, Blanka Lipińska spotykała się z Maciejem Buzałą. Patrner był młodzy od niej na 5 lat. Od jakiegoś czasu nie pojawiali się publicznie, aż w końcu sama Lipińska skomentowała ich zerwanie:
 
"Otóż to będzie wyznanie tego tygodnia, a mianowicie: rozstaliśmy się! Hura! Jak widzicie nie oznacza to, że między nami coś się zmieniło. Wciąż się kochamy, ale uznaliśmy, że jesteśmy lepszymi kumplami niż związkiem. Ostatnie miesiące pokazały nam, że mamy trochę za mało czasu. To jest kolejny powód, dla którego się rozstaliśmy: ja potrzebuje rozmowy, a Maciej spokoju. Jesteśmy najlepszym przykładem na to, że można podjąć decyzję wspólnie i jeżeli ludzie do siebie nie pasują, to nie brnąć, nie ciągnąć, nie zmuszać się, tylko być przyjaciółmi”

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com