Sharon Stone dostała swoją popularność dzięki filmu Nagi instynkt, gdzie zaprezentowała się bardzo seksownie i dynamicznie. Od tego momentu się stała słynnym przykładem dla wiele kobiet 35+, który zachciały wyglądać tak cudownie, jak Sharon. Natomiast za taką piękność i popularność, aktorka musiała w swoim życiu zapłacić kilkoma nieprzyjemnymi momentami.

Żona Marcina Prokopa jest uratowaniem dla modelki z Top Model

Miała 43, kiedy dostała udar mózgu. Wtedy gwiazda przeżyła śmierć kliniczną. Po tym wszystkim okres rehabilitacji trwał 3 lata, gdzie Stone uczyła się życia na nowo.

W ostatnich czasach nie mogliśmy zobaczyć Sharon Stone na czerwonych dywanikach czy imprezach publicznych. Ale od niedawna zauważono Stone w salonach urody, gdzie ona robiła różne zabiegi kosmetyczne. Wygląd Stone przestarzył wielu jej fanów, ona była nie do poznania.

Sharon Stone jest nie do poznania

Sharon Stone

Popularne wiadomości teraz

Kiedyś wyglądały tandetnie, dziś są ikonami stylu. Polskie gwiazdy, które przeszły przemianę

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Sharon Stone ma zabiegi kosmetyczne

Miała wychudzone chude ciało, siniaki pod oczami i była całkowicie zgarbiona. Większość teraz zastanawia, czy aktorka ma wszystko w porządku ze zdrowiem?

Martyna Wojciechowska podzieliła się rodzinnym zdjęciem 

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Magdalena Schejbal straciła swoją restaurację w Zakopane. Większość polskich gwiazd, poza swoją karierą w show-biznesie, decydują się na własny biznes. Mnóstwo idzie w kierunek gastronomiczny. To samo spróbowała i Magdalena Schejbal. Jeszcze wiosną 2018 roku, aktorka otworzyła swoją restaurację w Zakopane pod nazwą "Dworzec". Kontynuację czytaj w naszym artykule

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com