Większość polskich gwiazd, poza swoją karierą w show-biznesie, decydują się na własny biznes. Mnóstwo idzie w kierunek gastronomiczny. To samo spróbowała i Magdalena Schejbal. Jeszcze wiosną 2018 roku, aktorka otworzyła swoją restaurację w Zakopane pod nazwą "Dworzec". 

Magda Gessler pokazała swoją nową sylwetkę

Restauracja Dworzec

I możliwe, że cieszyłaby ze statusu właściciela instytucji, ale została przejęta przez oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego. Powodem stali zaległości w płaceniu czynszu. Jeden z pracowników Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego skomentował całą sytuację:

"Nie chcę dużo o tym mówić. Przykro nam z powodu tego, co się stało. Musieliśmy odzyskać nasz lokal, bo nie otrzymywaliśmy za niego czynszu. Trochę nasza batalia trwała. Teraz musimy poprosić byłego już najemcę, by opróżnił pomieszczenia ze swojego sprzętu i będziemy szukać nowego najemcy. To 620 metrów kwadratowych przy deptaku"

Popularne wiadomości teraz

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Nie współczujesz swojemu mężowi, ale on nie miał wolności w małżeństwie z tobą przez 25 lat": kobieta pomyślała o tym, co usłyszała i rozpłakała się

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Płacić czesne, kupować rzeczy, mieć ślub, ale gdzie jest wdzięczność". Anna po raz pierwszy w życiu pomyślała o sobie i stała się samolubną matką

Magdalena Schejbal straciła swoją restaurację

Sama aktorka nie skomentowała jeszcze ten nieprzyjemny moment, ale zamiast niej to zrobił jej partner:

"Lokal opuściliśmy dobrowolnie po rozprawie sądowej w sprawie wydania go właścicielowi. Stało się tak, mimo że zaledwie w czerwcu podpisaliśmy nową umowę najmu. O tym, jak rozwiązać kwestię zaległych płatności, cały czas rozmawialiśmy, bo zależało nam na kontynuowaniu działalności lokalu. Tu nic nie było tak jednoznaczne, jak wiele osób mogłoby sądzić"

Dagmara Kaźmierska spędziła święta w tropikach

Możliwe, że kiedyś od Magdaleny Schejbal dowiemy się więcej szczegółów na ten temat. 

Tak samo czytaj o tym, jak Kamil Lemiszewski całkowiecie zmienił swoją fryzurę. Kamil Lemiszewski jest popularną mediną osobą w teraźniejszym dniu w Polsce. Wszystko z tego, że został zwycięzcą w programie Big Brother i otrzymał 100 tys. zł. oraz samochód osobowy! W tym programie Kamil wyróżniał się swoim specyficznym charakterem i barwną osobowością. O tym czytaj tutaj

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com