Kamil Lemiszewski jest popularną mediną osobą w teraźniejszym dniu w Polsce. Wszystko z tego, że został zwycięzcą w programie Big Brother i otrzymał 100 tys. zł. oraz samochód osobowy! W tym programie Kamil wyróżniał się swoim specyficznym charakterem i barwną osobowością.

Vikki Gabor pokazała swojego brata

Od finału programu minęło już wystarczająco czasu, natomiast dla większości ta osoba nie została zapomnianą. Cała Polska mówi o Kamilu Lemiszewskim. Dla kogoś on przypadł do gustu, a dla niektórych został nieprzyjemną osobą.

Wszyscy pamiętamy Kamiła, jako brutalnego mężczyznę z długimi, kręconymi włosami i z gęstą brodą. Lemiszewski zdecydował się na wielką zmianę w swoim życiu, a właśnie zmiana fryzury. Dla swoich fanów w Instagram pojawił się na biało! Możecie to właśnie sami zobaczyć.

Kamil Lemiszewski z nową fryzurą

Kamil Lemiszewski

Popularne wiadomości teraz

Rewelacyjnie prosty przepis na makowiec jak u babci

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

„New day new face” - podpisał zdjęcie Kamil Lemiszewski.

Dla kogoś nowa zmiana gwiazdy bardzo się spodobała i one napali swoje zachwycające komentarzy:


„Metamorfoza zdecydowanie udana jest moc i ogień. Super. Zmiana zdecydowanie na plus”

A ktoś nie zrozumiał takiej stylizacji:

"Lepiej w ciemnych jak dla mnie. Jednak źle.. Kamil nieeeeeee moim zdaniem ! Tamten kolor byl idealny do Twojej urody !”

Joanna Krupa świętuje urodziny swojej matki

No cóż, każdy wybiera sam, jak mu wyglądać w życiu. Jak wam nowa stylizacja Kamila Lemiszewskiego?

Tak samo czytaj o tym kim jest Kamil Lemieszewski, zwycięzca Big Brother 2.Big Brother to program, który powrócił po wielu latach przerwy na antenę. Show już nie jest tak popularne jak kiedyś, jednak wciąż istnieje szerokie grono fanów podglądania uczestników w Domu Wielkiego Brata. Po kilkudziesięciu tygodniach w końcu odbył się finał programu, w którym brali udział: Wiktor Stadniczenko, Martyna Lewandowska i Kamil Lemieszewski. Stawka była wysoka. Finaliści walczyli o 100 tysięcy złotych i Fiata 500.Głosami widzów, zwycięstwo przypadło Kamilowi.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com