Modelka Klaudia El Dursi swoją największą popularność zdobyła po programie TVN "Top Model. Zostań modelką". Na castingu tak bardzo się spodobała jurorom, że od razu otrzymała złoty bilet. Tak samo mogliśmy ją zobaczyć w epizodycznych rolach w takich produkcjach, jak: "BrzydUla", "Prosto w serce", "Jak się pozbyć cellulitu" czy "Chrzest". Od pewnego czasu Klaudia El Dursi prowadzi program "Hotel Paradise".  

Weronika Rosati chwali się selfie z amerykańską gwiazdą. Kadr robi wielkie wrażenie!

Klaudia El Dursi jako blondynka?

Modelka nie należy do tych osób, które eksperymentują nad swoją fryzurą. Ma długie, ciemne włosy, które świetnie współgrają z jej urodą. Jednak ostatnio mogliśmy zobaczyć Klaudię w blond wersji. Fryzjer Łukasz Urbański, który uwielbia za pomocą grafiki zmieniać fryzury gwiazd, zrobił z Klaudii El Dursi blondynkę!   

instagram łukasz urbański
instagram łukasz urbański

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Julia Kamińska zamieściła namiętny kadr prosto z łazienki. Fani: "O matko jaka boska!"

Co ciekawe, większość osób nie zaakceptowała taki kolor włosów. W wyniku głosowania możemy zobaczyć, że najmniejsza ilość zagłosowała za jasne włosy. A wak się podoba Klaudia w asnych włosach?

Tak samo czytaj o tym, jak wnuczka Leszka Millera radykalnie zmieniła swój wizerunek. Monika Miller jest popularna w Polsce między innymi z tego, że jest wnuszką znanego polityka Leszka Millera. Dziewczyna zajmuje się modelingiem i muzyką. Jest aktywna w mediach społecznościowych, ma swoje konto na Instagram i tam dzieli się zdjęciami swojego niezwykłego wizerunku. Monika całkiem odróżnia się od pozostałych. Na sobie ma mnóstwo tatuaży i kolczyki w niektórych miejscach ciała. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com