Dla znanej polskiej prezenterki Agnieszki Woźniak-Starak 2019 stał bardzo szokującym i koszmarnym rokiem. W sierpniu, na jeziorze Kisajno na Mazurach zaginął jej mąż, Piotr Woźniak-Starak. Był on znanym polskim producentem i przedsiębiorcem. Ta nieprzyjemna nowość nawet do teraźniejszych czasów brzmi na ustach każdego polaka. 

Przez długi czas, Agnieszka nie odzywała się w swoich sieciach społecznościowych, aż kiedy nie zamieściła wpis na którym podziękowała wszystkich za wielkie wsparcie. Tak samo, przyjęła wielką decyzję, aby więcej nie prowadzić programy rozrywkowe. Gdzie przez długi czas była prowadzącą programu Ameryka Express.

Fani rozczarowani po występie Natalii Oreiro

 Tak samo pisaliśmy wcześniej o wielkim powrocie Agnieszki Woźniak-Starak do telewizji. Media rozpisują się również o ważnych decyzjach, jakie od Nowego Roku zamierza wcielić w życie znana dziennikarka. Oficjalnie wiadomo, że wraz z początkiem Roku Agnieszka rozpocznie pracę w radio. Prezenterka otrzymała swój program, który porusza przede wszystkim tematy bliskie kobietom. Więcej na ten temat, czytaj tutaj

Na zimowe święta prezenterka zdecydowała wyjechać do polskich gór, gdzie mogliśmy zobaczyć jej przepiękną sylwetkę na śnieżnym widoku. 

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Tradycyjny polski miodownik. Sprawdzony przepis

Agnieszka Woźniak-Starak

Edyta Górniak w nowej odsłonie

Ostatnio, gwiazda podzieliła się w swoim Instagram informacją, jak spędziła Sylwestra. 

"Nadal w górach. Sylwester w domu z rodziną i przyjaciółmi, a Nowy Rok tradycyjnie w schronisku na Kalatówkach. Rozmowy, wspomnienia, ważny czas. Życzę Wam wielu wspaniałych chwil w tym roku, bądźmy dla siebie dobrzy" - napisała. 

Agnieszka Woźniak-Starak w Zakopane
 

Pod zdjęciem pojawiło się sporo komentarzy z życzeniami i słowami sparcia. Życzymy dla Agnieszki Woźniak-Starak, aby w nowym roku miała tylko radosne i szczęśliwe momenty!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com