Kto jak nie Michał Szpak jest tą osobą, która tylko pojawia się na scenie, jak widzimy mnóstwo zdziwionych i zachwycających twarzy społeczeństwa. Szpak często zachwyca swoimi różnymi, niezwykłymi kreacjami. Często możemy zobaczyć w jego obrazach jasne garnitury, lateks, pióra, szpilki albo potężna biżuterie. Jego występ jest wielkim zjawiskiem w polskim show-biznesie i kolejny widz czeka na to, co przygotowała polska gwiazda.

Karol Strasburger tłumaczy swoje późne ojcostwo

Nie odchodząc od tradycji, Michał Szpak namyślił się zachwycić wszystkich na Sylwestra 2020. Pod czas występu miał swoje długie, wyprostowane włosy, mocny makijaż i czarny płaszcz z piórami. Przypominał czarnego kruka.

Michał Szpak. Sylwestr 2020

Michał Szpak zachwycił swoim występem

Popularne wiadomości teraz

Kalendarz ślubny na 2021 rok: najlepsze i najgorsze daty na ślub

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

Rewelacyjnie prosty przepis na makowiec jak u babci

Natomiast wszystkich zachwycił nie sam obraz gwiazdy, chociaż to znowu coś nowego jest w jego stylizacji. Wielką uwagę, zwrócono na tancerów. One wyglądali tak samo niezwykle, jak i sam piosenkarz. Tancerki ubrane były w garnitury, a tancerze w długie suknie z wysokim stanem. Pokaz tego nawiązuje się do tematyki gender, co wywoła u niektórych sporo niegatywnych emocji. Jednak Michał Szpak śmiało to zaprezentował.

Michał Szpak

Maffashion znacznie skróciła włosy

Jak wam występ Michała Szpaka?

Wcześniej pisaliśmy o największych metamorfozach gwiazd 2019 roku. Niejedna z nas jako noworoczne postanowienie stawi sobie zrzucenie zbędnych kilogramów. Walka o szczupłą sylwetkę jest trudna. Mimo motywujących haseł Ewy Chodakowskiej czy ani Lewandowskiej nie jest łatwo zmienić swój styl życia na zdrowszy. Jednak wśród wielu gwiazd są jednostki, którym udało się sporo schudnąć. Niektórzy z nich przeszli ogromną metamorfozę, że aż trudno ich poznać na zdjęciach sprzed roku. Więcej na ten temat, czytaj w naszym artykule

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com