Justyna Żyła od czasu swojego głośnego rozwodu ze znanym skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą zyskała w Polsce ogromną popularność. Na przestrzeni tych dwóch lat była partnerka sportowca wystąpiła w Tańcu z gwiazdami czy też pozowała w Playboy'u. Oprócz tego, matka dwójki dzieci zgromadziła na swoich social-mediach sporo fanów, dzięki czemu sprawdza się też jako influencerka. Można więc powiedzieć, że ów rozstanie pomogło Justynie rozwinąć skrzydła.

Niestety, Piotr i Justyna wciąż nie mogą się ze sobą pogodzić. Od rozstania minęły już dwa lata, a między nimi wciąż dochodzi do kłótni, które głównie odbywają się w internecie. Justyna wielokrotnie zarzucała Piotrowi niedostaczene dbanie o dzieci, a nawet krzywdzenie jej psychiczne i fizyczne. Skoczek natomiast czasem faktycznie odpowiadał na zaczepki byłej żony w równie dziecinny sposób, jednak od pewnego czasu w ogóle nie wypowiada się publicznie na temat swoich prywatnych spraw. Wiadomo, że jest aktualnie w związku ze sporo młodszą od niego wschodzącą aktorką Marceliną Ziętek, z którą wydaje się być szczęśliwy.

Popularne wiadomości teraz

Bliźniaki urodziły się w dwumiesięcznym odstępie. Jak wyglądają teraz

Horoskop miłosny: Jak zdobyć serce mężczyzny, znając jego znak zodiaku

Dzieci o jasnym i nietypowym wyglądzie. Ich piękno jest godne podziwu

Polskie piękności, które podbiły serca milionów widzów

Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

Prywatne sukcesy Piotra odbijają się także na zawodowych sukcesach, o czym doskonale przekonaliśmy się w sobotnie popołudnie. Piotr Żyła został mistrzem w skokach narciarskich na skoczni normalnej, doprowadzając tym samym do euforii nie tylko całą polską drużynę, ale też fanów skoków narciarskich.

Wzruszenia nie mogła ukryć Marcelina Ziętek, która na swoim Instagramie pokazała, jak bardzo dumna była ze swojego partnera.

Jak na ten sukces zareagowała Justyna Żyła? Celebrytka jest dość aktywną instagramerką, ale tego dnia nie było nawet wzmianki o tym, że wraz z dziećmi ogląda konkurs skoków narciarskich. Justyna nie skomentowała też w żaden sposób wygranej Piotra. Do czasu.

Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

Justyna Żyła gratuluje byłemu mężowi

W końcu pojawił się na Instagramie Justyny kąśliwy komentarz w stosunku do sobotnich wydarzeń.

Wiele osób uważa, że jestem zobowiązana do publicznych gratulacji byłemu mężowi sukcesu – nie muszę publikować gratulacji pod publiczkę. Ilekroć gratulowałam mu sukcesów, zarzucano mi, że nie mogę o nim zapomnieć itp. Dlatego postanowiłam pogratulować mu prywatnie. Usilne upatrywanie się złośliwości z mojej strony i brania pod lupę każdego zdjęcia na story jest dla mnie próbą kolejnego sprowokowania mnie i poróżnienia z byłym mężem. Więcej komentarzy w tej sprawie nie udzielę – napisała Żyła na swoim Instastories.

Czyżby między byłymi parnetami w końcu doszło do rozejmu? To byłaby świetna informacja.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com