Życie w ostatnich latach nie rozpieszczało tej słynnej piosenkarki. 52-latka bowiem pięć lat temu straciła swojego ukochanego męża. Rene miał 74 lata, a powodem jego śmierci był rak gardła. Do tej pory artystka nie zakochała się ponownie, a na jej Instagramie regularnie pojawiają sie wpisy upamiętniające ukochanego.

fot. Getty Images

Nie można też nie zauważyć, że Celin Dion, choć zawsze była bardzo szczupła, od pewnego czasu fani są coraz bardziej zaniepokojeni jej wyglądem. Strach jej bliskich powiększył się, gdy jeden z zagranicznych tabloidów opublikował wyznanie osoby z otoczenia Celine na temat tego, jak wyglądał styl życia piosenkarki, gdy ta przygotowywała się do trasy koncertowej, która ostatecznie się nie odbyła ze względu na pandemię.

Tak ostro ćwiczy i mało je, że pcha się w niebezpieczną strefę, wszystko, aby przygotować się do swojej Courage World Tour. Jej dieta jest okropna – mówi informator – zjada niewiele więcej niż kilka kawałków owoców i kilka krakersów, aby przetrwać dzień.

fot. Getty Images

Popularne wiadomości teraz

Czyścimy lustro mydłem do prania bez wody. Ta metoda była stosowana przez nasze babcie

Bliźniaki urodziły się w dwumiesięcznym odstępie. Jak wyglądają teraz

Kobieta nakarmiła uliczną kotkę, a następnie przygarnęła jej kocięta

Dzieci o jasnym i nietypowym wyglądzie. Ich piękno jest godne podziwu

Piotr Gąsowski jest załamany. Aktor opublikował niepokojące nagranie

Co więcej, bardzo restrykcyjna dieta to nie wszystko, co fundowała sobie Kanadyjka. 

To niekończące się godziny baletu, aby zachować zgrabną sylwetkę. Celiné uważa, że ​​jeśli pod koniec dnia nie poci się i nie jest wyczerpana, to za mało pracowała.

Celine uważa, że wypowiedzi te są wyssane z palca. Mówi, że jej posiłki są zdrowe i tworzone pod okiem dietetyka, a dodatkowo jej sylwetka jest także wynikiem jej genów. Jak jest naprawdę? Wie to tylko sama artystka.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com