Modelka Iryna Shayk i aktor Bradley Cooper cztery lata temu byli jedną z najpiękniejszych par Hollywodu. Chociaż nie mogliśmy zobaczyć Shayk w przepięknej ślubnej sukience, w ich związku pojawiła się miła córeczka Lea. I zdawało się, że ta miłosna bajeczka nigdy się nie skończy.

Sylwestrowe kreacje Maryli Rodowicz

Natomiast w 2019 roku między Iryną i Bradley cós uciekło. Wszystko zaczęło się od filmu Narodziny gwiazdy, gdzie Bradley Cooper zagrał z Lady Gagą romantyczną parę. Irena Shayk nagle straciła zaufanie do Coopera, myśląc, że między nim i Gagą zaczął się miłosny stosunek. Sama Gaga wielu raz komentowała tą sytuację, z czego mogliśmy dowiedzieć, że żadne romantyczne relacje nie wchodzą w rachubę. 

Iryna Shayk i Bradley Cooper

Jednak upewnić w to Irynę Shayk nie udało się. Od czasu rozstania Bradley Cooper i Irynę Shayk mineło już sporo czasu, i z tego momentu nie widziano ich razem. Ostatnio modelka zamieściła wpis na Instagram, gdzie fani mogli zauważyć, że możliwe sytuację z Bradley Cooper gwiazda nie może do końca odpuścić. 

Popularne wiadomości teraz

"Dziewczyna w bardzo krótkiej spódniczce stanęła na progu i uśmiechając się bezczelnie, powiedziała, że jest kochanką mojego męża"

"W sobotę zastałam syna i synową w ich mieszkaniu. Otworzyłam drzwi kluczem i oniemiałam"

"Syn przyprowadził narzeczoną na spotkanie. Stałam przy kuchence przez sześć godzin, ale wszystko zmieniło się, gdy tylko usiedliśmy do kolacji"

"Kiedy mój syn przyprowadził Annę do domu i ogłosił, że się kochają, wiedziałem, że nie są parą": mój syn zasługuje na coś lepszego

Zdjęcie Małgorzaty Rozenek-Majdan, które poróżniło jej fanów

Na foto widzimy Irynę Shayk ze swoją przyjaciółką Ingą Rubenstein. Sama modelka wygląda z białej, seksownej sukience.

Modelka wystawiła niezwykle foto

"Nowożeńcy" - podpisała Shayk. 

Czy oznacza to, że Iryna Shayk żaluje, że nie wzięła ślubu z Cooperem? Jak myślicie?

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Lady Gaga miała bolesny wypadek. Lady Gaga pojawiła się w filmie Narodziny gwiazdy w głównej roli, gdzie jej partnerem był Bradley Cooper. Aktorzy zagrali prawdziwą miłość. Gaga otrzymała Oscar za muzykę Shallow, grającą w filmie. I zdawało się, że sukces będzie towarzyszyć jej, chociażby do końca roku. Natomiast, okazało się wszystko nie tak, jak by piosenkarka chciała. Więcej szczegółow na ten temat, czytaj tutaj

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com