Aneta Zając znana jest przede wszystkim z roli sympatycznej Majki w serialu "Pierwsza miłość". Prywatnie jest mamą 9 letnich bliźniaków, których ojcem dzieci jest Mikołaj Krawczyk. Aneta wychowuje chłopców samotnie, co wymaga od niej nie lada organizacji.

Gwiazda nie ukrywa, że trudno jest czasem pogodzić pracę zawodową z samotnym wychowywaniem dzieci. Na szczęście zawsze może liczyć na pomoc dziadków, którzy chętnie spędzają czas z wnukami.

Aneta przez ostatnie lata borykała się z nadprogramowymi kilogramami. Aktorka przyznała, że jej problemy z wagą spowodowane są przede wszystkim złymi nawykami żywieniowymi i brakiem aktywności fizycznej.

W 2019 roku gwiazda postanowiła jednak zadbać o swoje zdrowie i wygląd. Aktorka schudła, aż 10 kg, a wszystko to zawdzięcza swojej ciężkiem pracy na siłowni pod okiem trenera, a także stosowaniu opracowanej dla niej diety. Jak podkreśla, to zmiana sposobu życia. Anecie tak bardzo spodobały się zmiany, że postanowiła na nowo prowadzić swojegokulinarnego bloga Zając kica w kuchni, gdzie będzie dzielić się z fanami swoimi dietetycznymi przepisami.

Na zdjęciu z sylwestrowej nocy Aneta zachywyca piękną sylwetką w zjawiskowej kreacji, którą specjalnie na ten wieczór wybrali dla niej synowie.

Popularne wiadomości teraz

Kalendarz ślubny na 2021 rok: najlepsze i najgorsze daty na ślub

Nowe restrykcje w Polsce. Zaczynamy kolejny lockdown

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com