Kamil Lemiszewski i Ewa Kępys poznali się na program Big Brother 2. Właśnie od domu wielkiego brata zaczęła się ich prawdziwa, miłosna bajka. Po zakończeniu para zaczęła mieszkać razem. W sieciach społecznościowych często pokazują wspólne relacje. Poza częstych stories w Instagramie tak samo możemy być świadkami seksownych, wspólnych sesji zdjęciowych.

Renata Kaczoruk pokazała zdjęcie w bikini. Jej ciało całe w siniakach

Kamil Lemieszewski ze swoją dziewczyną

Foto, które zmuszają wszystkich otworzyć usta. Ostatnio ze zdjęć, zmusiło nie tylko otworzyć szeroko usta, a i oczy. Pojawiła się fotografia, gdzie Kamil trzyma rękę Ewy, a na stole leży czerwone pudełko z pierścionkiem. Podpis Just Happened otwarto dał znać, że Kamil oświadczył się swojej dziewczynie.

Kamil oświadczył się Ewie?
 

Popularne wiadomości teraz

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

"Syn postanowił przedstawić nas swojej narzeczonej, która okazała się mieć temperament, ale nie zgodziliśmy się na jej warunki: byliśmy rozczarowani"

"Mąż przyprowadził swojego syna, o którym nie miałam pojęcia, i powiedział, że zamierza z nami zamieszkać: nie byłam przygotowana na tę wiadomość"

"Mój kuzyn zadzwonił i powiedział, że tylko krewni powinni być obecni na ślubie: jak to możliwe, że mój mąż nie będzie obecny"

"Do Siego Roku 2020 i dużo miłości Wam wszystkim!" - podpisał Kamil Lemiszewski.

Natychmiast pojawiło się sporo radosnych komentarzy pod postem, gdzie większość fanów pisali swoje gratulacje. Nawet jeden przedstawiciel z mediów zdecydował się zapytać gwiazdę wprost. Na co Lemiszewski nie dał konkretnej odpowiedzi. Czy tak naprawdę oświadczył się Kamil, czy nie? Możliwe, że później dostaniemy więcej informacji na ten temat.

Marcelina Zawadzka wystartuje w charytatywnym rajdzie

Tak samo czytaj o tym, jak Kamil Lemiszewski zmienił kolor włosów. Kamil Lemiszewski jest popularną mediną osobą w teraźniejszym dniu w Polsce. Wszystko z tego, że został zwycięzcą w programie Big Brother i otrzymał 100 tys. zł. oraz samochód osobowy! W tym programie Kamil wyróżniał się swoim specyficznym charakterem i barwną osobowością. Kontynuację tego artykulu czytaj tutaj

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com