Weronika Rosati jest córką projektanki mody Teresy Rosati i Dariusza Rosati - ekonomisty i polityka. Małżeństwo było zawsze dla aktorki wsparciem, mogła na nich liczyć w najtrudniejszych chwilach życia. Zwłaszcza wtedy, kiedy znęcał się nad nią mąż. To też z tego względu, mimo że Rosati na co dzień mieszka w przepięknym Hollywood, dość często wraca do Polski.

Teresa i Dariusz obchodzili w ten weekend aż 50. rocznice ślubu! Godne podziwu, zwłaszcza że jest para aktywnie udzielająca się publicznie.

Nietypowe imiona dzieci polskich gwiazd. Niektóre z nich brzmią naprawdę egzotycznie

Pobrali się w 1971 roku. Poza córką, owocem ich związku jest syn Marcin. Mężczyzna w kwietniu 2020 roku objął stanowisko wiceprezesa zarządu i dyrektora zarządzającego spółki InPost.

Z okazji tak pięknej rocznicy ślubu, Weronika Rosati postanowiła wrzucić na Instagram zdjęcie z uroczystości ślubnej jej rodziców. 

Popularne wiadomości teraz

Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

Ananasy z cukinii: nie da się odróżnić od prawdziwych!

Jak dziś wyglądają bliźniaki syjamskie, które zostały podzielone 14 lat temu?

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Moi rodzice wzięli ślub dokładnie 50 lat temu. Cudownej rocznicy – napisała pod postem na Instagramie.

Na fotografii nie trudno zauważyć tego, że tych dwoje naprawdę się kochali, bowiem bije od nich radość i miłość godna podziwu. Po drugie, nie sposób nie docenić stylizacji ślubnej panny młodej. Widać, że Teresa Rosati już wtedy miała predyspozycje do tworzenia mody.

państwo Rosati w 2013 roku

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com