Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej znanych i atrakcyjnych osób w polskim show-biznesie. Odniosła wielki sukces w karierze, jest wielokrotną medalistką mistrzostw świata, Europy i Polski w karate, w ramach organizacji World Fudokan Federation (WFF). Prezes Olimpiad Specjalnych Polska. Od 2013 prowadzi bloga Healthy Plan by Ann, w którym udziela porad żywieniowych i sportowych wraz ze swoim zespołem.

Paulla chwali się zgrabną sylwetką z wakacji. Mieć taką figurę w 42 lat, to wielki szacunek!

Anna Lewandowska pochwaliła się zabawnym zdjęciem ze swoją teściową

Lewandowska dużo czasu poświęca na swoją karierę, rodzinę, sport i tak samo na swoich ukochanych fanów. Na Instagramie gwiazda ma ponad 3,1 milion obserwujących. Ostatnio na Insta Story sportsmenka zamieściła zabawne zdjęcie ze swoją ukochaną teściową. Na foto widzimy fragment rozmowy na WhatsApp. Anna Lewandowska i Iwona Lewandowska tuliły się i śmiały. "Moja teściowa! Hahaha, takie tam ze Stadionu Narodowego" - napisała w opisie fotografii.

anna lewandowska na zdjęciu z teściową
anna lewandowska na zdjęciu z teściową

Warto zauważyć, jakie dobre relacje mają między sobą te dwie kobiety. Wcześniej w rozmowie z mediami Iwona opowiadała o tym, jaką dobrą synową jest Anna Lewandowska. 

Ania jest wspaniała i czuwa nad wszystkim. Na lodówce zostawia Robertowi karteczki, co ma zjeść na śniadanie i czym popić. Ja też zawsze przywiązywałem wagę do diety, ale nie zdawałam sobie sprawy z tego, że mleko jest dla piłkarza szkodliwe, bo to z niego biorą się zakwasy. Ania nam to uświadomiła -mówiła kobieta w rozmowie z Vivą. 

Więcej ciekawych artykułow na kolezanka.com