Hanna Lis to jedna z najbardziej znanych dziennikarek w Polsce. Od długiego czasu jest mocno związana z Telewizją Polską. Tak samo mogliśmy ją zobaczyć w TVN Style i Polsat Cafe, gdzie prowadziła programy typu talk-show. Jest laureatką kilku prestiżowych nagród w branży, w tym Wiktora w kategorii „Odkrycie roku”. Sześciokrotnie była też nominowana do TeleKamery.

Hanna Lis jest protestantką
Hanna Lis jest protestantką

Beata Kozidrak chwali się swoją willą. Pomieszcznie robi wielkie wrażenie! Są złote akcenty i obrazy na ścianach

Prywatnie była żoną Roberta Smoktunowicza, z którym rozstała się po 9 latach małżeństwa. Była tak samo związana z przedsiębiorcą Jackiem Kozińskim, z którym doczekała się dwóch córek: starszej Julii, która przyszła na świat w 1999 roku i młodszej Ani, która urodziła się dwa lata później. Z 2007 roku jest żoną dziennikarza Tomasza Lisa. 

Anna Lewandowska wspomina swój ciężki poród! Trwał on ponad 28 godzin

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Krwawy Księżyc w 2021 roku: co warto o nim wiedzieć

Agata Duda ma powód do radości. Posypią się gratulacje

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Córka Hanny Lis zachwyca swoją urodą

Młodsza córka Ania Kozińska jest mocno związana z modelingiem. Tak samo pasjonuje się historią sztuki i fotografią. Ostatnio warszawska agencja modelek opublikowała zdjęcia 20-letniej Ani. Dziewczyna ma 173 wzrostu i brązowe oczy. Agencja, z którą współpracuje podała też jej wymiary: biust – 80cm, pas – 59 cm, biodra – 87 cm.

ania kozińska
ania kozińska

córka hanny lis
córka hanny lis

hanna lis ze swoją córką
hanna lis ze swoją córką