Roksana Węgiel jest jedną z znanych młodych piosenkarek w Polsce. Cały kraj dowiedział się o niej, kiedy została zwycięzcą w Eurowizji dla Dzieci. Od tego momentu zaczęło się jej nowe życie. Dziewczynka ma tylko 15 lat, a jej jej harmonogram jest zaplanowany z miesięcznym wyprzedzeniem. 

Anna Lewandowska o swoim małżeństwie z Lewandowkskim

Popularne wiadomości teraz

Nowe restrykcje w Polsce. Zaczynamy kolejny lockdown

Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

Rewelacyjnie prosty przepis na makowiec jak u babci

Teraz nastolatka zamierza wziąć sobie wolne. Wszystko to z powodu tego, że w je rodzinie już w lutym narodzi się dziecko. Jej matka jest w trzeciej ciąży i wiadomo, że to będzie chłopczyk. Rodzina nawet przygotowała dla niego imię - Tymoteusz.

Doda ma wielkie problemy ze zdrowiem. Możliwe, że to przeszkodzi jej karierze

Roksana ma już jednego braciszka - Maksymiliana, z którym często lubie spędzać czas i nawet zabiera go na obozy muzyczne. Z powodu narodzin nowego członka w rodzinie, nastolatka na jakiś czas chce zrezygnować z pracy. O tym powiedziała w rozmowie z Fleshem:

"Gdy Tymek pojawi się na świecie, to wezmę przynajmniej miesiąc wolnego! Chcę siedzieć czas z nowym braciszkiem, pochodzić na spacery, pozachwycać się nim"

View this post on Instagram

[⤵️ENG] Hejka kochani! Jak już pewnie wiecie w drugiej połowie 2019 roku zaczęłam przygotowywać się do egzaminu Cambridge B1 Preliminary for Schools w szkole językowej LANG LTC.👩🏻‍🎓❤️ I naprawdę powiem Wam, że te lekcje mi dużo dają, czuje że przez te pół roku zrobiłam duży progres jeśli chodzi o mój angielski😜🤓 A czy Wy uczycie się jakiś innych języków? 🤔Pozdrowienia z trasy do Wilna, gdzie będę nagrywała kolejne kolędy😘🎄Buziaczkiii #Roksana_w_LangLTC #angielski_LangLTC #egzamin_w_LangLTC #CambridgeEnglish #egzaminCambridgeB1Preliminary #RoksanaUczySieDoEgzaminuCambridge —— Hey guys! As you already may know, a few months ago I started preparing for the Cambridge B1 Preliminary for Schools test at LANG LTC. 👩🏻‍🎓❤️ Let me tell you, I feel like my English has really improved throughout that time 😜🤓 Are you guys learning any languages? 🤔 Best wishes from Vilnius where I'll be recording Christmas carols this week 😘🎄 Kisses!

A post shared by ROKSANA WĘGIEL ✖️✖️✖️ (@roxie_wegiel) on

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak do czego zdolny jest dumny ojciec. Czy Roksana jest zadowolona. Roksana Węgiel niewątpliwie jest gwiazdą młodego pokolenia w świecie muzyki. Dziewczyna za kilka dni skończy dopiero 15 lat a jej popularności może pozazdrościć niejedna starsza koleżanka po fachu. Kariera młodej wokalisty rozpoczęła się w 2018 roku kiedy wygrała pierwszy polski "The Voice Kids". Następnie osiągnęła spektakularny sukces wygrywając jako pierwsza Polka w historii Eurowizje Junior. Bilety na koncerty Roksany sprzedają się do ostatniej sztuki. Poza tym młoda gwiazda jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil obserwuje blisko milion osób.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com