Piękno możliwości wcześniejszej rezerwacji miejsc w pociągu polega na tym, że przyjeżdżasz na miejsce bez konieczności martwienia się o znalezienie miejsca przed odjazdem.

Chociaż jest to łatwy krok do podjęcia przed podróżą, jedna z pasażerek wpadła ostatnio w furię, gdy zobaczyła matkę wsiadającą do pociągu z trójką dzieci, która wydała pieniądze tylko na dwa miejsca, co oznaczało, że dwójka jej dzieci nie miała gdzie usiąść.

Laura powiedziała, że matka zarezerwowała miejsca naprzeciwko niej i wyglądała, jakby "oczekiwała", że inni ludzie wokół niej zrezygnują ze swoich miejsc, aby rodzina mogła usiąść razem.

Gdy nikt nie zaoferował swojego miejsca, mama była zmuszona wcisnąć całą trójkę dzieci i siebie na dwa miejsca, które zarezerwowała. Inni pasażerowie byli oburzeni, że ich spokój został całkowicie zakłócony. W poście na Reddicie Laura wyjaśniła: "Jeśli podróżujesz z trójką dzieci, powinieneś zarezerwować cztery miejsca, a nie dwa?".

"Zarezerwowałam swoje miejsce, ponieważ wiedziałam, że pociąg będzie pełny. Mama z trójką dzieci wsiada do pociągu, zarezerwowała miejsca tylko dla siebie i najstarszego dziecka, oczekując, że inni ustąpią jej miejsca. Nikt tego nie zrobił, więc wcisnęła je wszystkie na dwa miejsca".

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż wciąż domaga się, abym zameldowała go w moim domu. Ale nie dał ani grosza na budowę i utrzymanie rodziny"

"Teraz po prostu nie poznaję córki, nasze relacje są bardzo napięte. Ma 16 lat, ubiera się w sposób, który sprawia, że wstydzę się przed sąsiadami"

"Jak tylko odziedziczyłem dom, moja matka zwróciła na mnie uwagę: szkoda, że to wszystko jest dla nieruchomości"

"Chciałam odpocząć u mojego syna, ale przyjechałam i całe dnie spędzałam sprzątając jego mieszkanie: jak można zrobić to własnej matce"

Pasażer, screen YT
Pasażer, screen YT
Pasażer, screen YT

"Teraz jest kopana przez dziecko, które jest zgniecione pośrodku dwóch siedzeń, kopiąc nogami i zajmując cały stół swoim obrazem - już coś powiedziałem, ale nie ruszają się, ponieważ pociąg jest pełny. Ta mama również dwa razy "przypadkowo" nadepnęła mi na stopę. To bardziej bezczelność niż cokolwiek innego".

Pasażerka powiedziała również, że mama zaczęła karmić piersią swoje najmłodsze dziecko w pociągu i choć podkreśliła, że nie ma z tym problemu, twierdziła, że wymagało to więcej wysiłku niż powinno, ponieważ nie miała wystarczająco dużo miejsca, ponieważ jej dzieci były stłoczone na dwóch zarezerwowanych siedzeniach.

W aktualizacji Laura wyraziła swoją frustrację po tym, jak osoba siedząca obok niej zwolniła swoje miejsce, aby mama mogła umieścić dziecko na pustym siedzeniu.

Dodała: "Osoba obok mnie zrezygnowała ze swojego miejsca po wielokrotnych prośbach mamy i teraz jestem kopana zarówno z przodu, jak i z boku PLUS maluch płacze. Nigdy tak bardzo nie chciałam wyskoczyć z jadącego pociągu".

Wiele osób zgodziło się, że jako rodzic nie powinieneś oczekiwać, że inni ludzie ustąpią miejsca twoim dzieciom.

Jedna z osób napisała: "Jest to podobne do rodziców podróżujących liniami lotniczymi, którzy celowo nie rezerwują miejsc razem i zmuszają wszystkich wokół siebie do opuszczenia swoich miejsc, aby mogli usiąść razem".

Inny dodał: "Miałem podobną sytuację podczas dwugodzinnej podróży pociągiem w zeszłym tygodniu. Czteroosobowa rodzina zarezerwowała trzy miejsca, ponieważ jedno z dzieci jest małe.

To świetnie, ale zamierzasz zająć więcej niż cztery miejsca ze wszystkimi swoimi rzeczami, a teraz muszę być łokciem w żebra przez dwie godziny, słuchając tego, czego twoje dzieci słuchają na swoich tabletach z pełną głośnością".

Źródłohttps://uberalles.live/

Pisaliśmy również o: Świąteczne zakupy z ojcem Tadeuszem Rydzykiem. Luksusowe prezenty i religijne gadżety

Może zainteresuje: Tusk nagle zapukał do jego drzwi. 7-latek nie mógł wykrztusić słowa. Nieoczekiwane spotkanie z młodym fanem zaskoczyło wszystkich

Przypominamy o: Małgorzata Opczowska zmagająca się z dramatem w święta w ścianach szpitala. "Proszę was o modlitwę"