Dziennikarka podzieliła się z fanami smutną wiadomością na swoim Instagramie, informując, że jej mama nagle trafiła do szpitala. Zamiast spędzać czas w radosnym gronie rodzinnym, Opczowska musi zmierzyć się z przeciwnościami losu.

Na zdjęciu opublikowanym przed samą Wigilią, Małgorzata Opczowska uwieczniła chwilę spędzaną z synem i swoją mamą. Jednak zamiast świątecznych życzeń pojawiła się zaskakująca informacja o nagłym pobycie matki w szpitalu. Prezenterka planowała spędzić czas z nią, lepiąc pierogi i dekorując pierniczki, jednak los zdecydowanie pokrzyżował jej plany.

35-latka, przygnębiona sytuacją, poprosiła swoich obserwatorów o modlitwę i wsparcie. W emocjonalnym poście na Instagramie apeluje o docenianie najważniejszych wartości w czasie świąt oraz odbieranie ich prawdziwego sensu. Jej prośba o modlitwę w trudnych chwilach spotkała się z ogromnym odzewem społeczności internetowej.

Kochani! Dbajcie o relacje z Rodziną, wybaczajcie i kochajcie mocno swoich Rodziców... Ja miałam dziś jechać do mojej ukochanej Mamy, do Krakowa i tradycyjnie lepić z nią pierogi i dekorować pierniczki z pomocą mojego synka, ale będzie inaczej... Jadę do szpitala, bo tam jest teraz moja Mama. Jeszcze nie wiem czy spędzimy Wigilię przy szpitalnym łóżku czy przy stole. Proszę was o modlitwę i dobre myśli. Jest dla mnie całym światem. Tata odszedł 3 lata temu ...

W następnym poście, zatytułowanym "Z nadzieją...", prezenterka podzieliła się zdjęciem ze szpitalnego korytarza, podkreślając tym samym swoją determinację i nadzieję na poprawę sytuacji.

Popularne wiadomości teraz

"Przez całe życie staraliśmy się z mężem dbać o nasze dzieci i wychowywać je na uczciwych ludzi, ale porzucili mnie na starość"

"Czasami życie jest niesprawiedliwe dla ludzi: mój były prowadzi wspaniałe życie, nie płaci alimentów, a ja z trudem wiążę koniec z końcem"

"Mój mąż i ja planowaliśmy osiedlić lokatorów w naszym mieszkaniu: przyjazd jego siostrzenicy wszystko zrujnował: powinna była za to zapłacić"

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

Pod wpisami Małgorzaty Opczowskiej pojawiły się setki słów wsparcia od internautów, którzy przesyłają jej pozytywne myśli, życzenia zdrowia dla matki oraz wyrazy sympatii w trudnym dla niej czasie.

Kochana Małgosiu jestem z Tobą. Przykro mi bardzo. Musi być wszystko dobrze. Trzymaj się dobrze i zdrowia dla Twojej mamusi Pani Małgosiu pozdrawiam i mamie życzę zdrówka. Będzie dobrze Trzymaj się kochana Małgosiu.Myślami z tobą i twoją Mamą.

Kochana Małgosiu, jestem z Tobą. Przykro mi bardzo. Musi być wszystko dobrze. Trzymaj się dobrze i zdrowia dla Twojej mamusi. Pani Małgosiu, pozdrawiam i mamie życzę zdrowia. Będzie dobrze. Trzymaj się, kochana Małgosiu. Myślami z tobą i twoją Mamą. - piszą internauci, wyrażając swoje współczucie i wsparcie dla znanej prezenterki w obliczu trudnej sytuacji.

Pisaliśmy również o: Świąteczne zakupy z ojcem Tadeuszem Rydzykiem. Luksusowe prezenty i religijne gadżety

Może zainteresuje: Tusk nagle zapukał do jego drzwi. 7-latek nie mógł wykrztusić słowa. Nieoczekiwane spotkanie z młodym fanem zaskoczyło wszystkich

Przypominamy o: Przed ślubem z Michałem. Pola Wiśniewska na zdjęciu sprzed lat. Przeszła metamorfozę