W ofercie sklepu znajdują się nie tylko książki, ale także ozdoby, katolickie gadżety i inne wyjątkowe przedmioty. Darmowa dostawa jest dostępna już od zakupów o wartości 250 zł.

Ojciec Tadeusz Rydzyk, znany ze swojej roli w Radia Maryja i Telewizji Trwam, kieruje również Fundacją "Lux Veritatis". Sklep internetowy tej fundacji oferuje specjalny dział z propozycjami prezentów na Boże Narodzenie. W ofercie znajdują się między innymi artystycznie wyrzeźbione szopki z drewna oliwnego, wykonane przez chrześcijan z Betlejem. Te unikalne ozdoby, dostępne za około 100 zł, mogą być zarówno piękną dekoracją domu, jak i oryginalnym prezentem.

Dla miłośników symboliki religijnej sklep proponuje srebrne, pozłacane kolczyki w kształcie krzyża. Cena wynosi około 69 zł. Pytanie, czy tego typu biżuteria nie jest profanacją świętych symboli, pozostaje otwarte.

W ofercie sklepu znalazły się również świąteczne propozycje książkowe, takie jak poradnik dotyczący przeżywania świąt dla wiernych. Książka "Świętujemy Wigilię i Boże Narodzenie" w przecenie kosztuje 11 zł, co sprawia, że może być idealnym prezentem na ten magiczny czas.

Ojciec Tadeusz Rydzyk zachęca również do ozdobienia domowej choinki "Gwiazdą Betlejemską" za 18 zł. "Udekorujcie Waszą choinkę Miłością i Pokojem z Betlejem" - czytamy w opisie.

Popularne wiadomości teraz

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

"Jak ojciec może tak lekceważąco traktować własne dziecko. Jego partnerka może ubiegać się o jego dziedzictwo"

"Gdybym miała wybór, w ogóle nie wpuszczałabym teściowej do domu. A tego, co robi, kiedy nas odwiedza, nie mogę już znieść"

Kolejnym ciekawym pomysłem jest ścienny kalendarz Rodziny Radia Maryja na rok 2024, dostępny za 14,90 zł. Kalendarz ten zawiera fotografie papieża Jana Pawła II opatrzone cytatami z papieskiego nauczania.

Sklep Lux Veritatis oferuje zatem szeroki wachlarz propozycji, umożliwiając klientom nie tylko zakup ciekawych prezentów, ale także wyrażenie swojej wiary poprzez unikalne przedmioty związanego z katolicką tradycją.