Po udanym wyjeździe do USA z narzeczoną Katarzyną Cichopek, Kurzajewski zdecydował się na samotne odwiedzenie tego urokliwego kraju.

Po pobycie za oceanem, gdzie para prezenterów spędziła cudowny czas związany z angażem Cichopek do prowadzenia koncertów dla Polonii, Katarzyna wróciła do Polski wcześniej niż jej narzeczony.

Maciej Kurzajewski jednak nie zdecydował się na powrót do domu, a zamiast tego, wsiadł w kolejny samolot, kierując się na południe Europy.

Z mediów społecznościowych Kurzajewskiego dowiadujemy się, że obecnie prezenter bawi się we Włoszech. Zdjęcia opublikowane przez niego nie pozostawiają wątpliwości, że tym razem w podróży nie towarzyszy mu narzeczona. Pytanie jednak, jaki cel przyświeca Kurzajewskiemu podczas tej samotnej wędrówki.

Nie jest tajemnicą, że para prezenterów ma wielką słabość do Włoch, odwiedzając ten kraj już niejednokrotnie. W przeszłości razem szaleli na włoskich stokach, a Maciej Kurzajewski sam w czerwcu odkrywał uroki Sardynii w towarzystwie syna.

Popularne wiadomości teraz

"Jak ojciec może tak lekceważąco traktować własne dziecko. Jego partnerka może ubiegać się o jego dziedzictwo"

"Nawet nie rozpakowuję prezentów mojej teściowej, bo i tak zabierze je dla siebie: to dziwne, ale przyzwyczaiłam się do tego"

"Urodziłam dziecko z żonatym mężczyzną. W wieku 35 lat nie ma co być zbyt wybredną. Ale nie wszyscy wokół mnie tak myśleli"

"Pewnego wieczoru podsłuchałam rozmowę między teściową a mężem. I wtedy zdałam sobie sprawę z tego, co się dzieje: teściowa nie dobiera słów"

Teraz wszystko wskazuje na to, że celebryta postanowił odwiedzić swojego 26-letniego syna, który mieszka na stałe we Włoszech, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia.

W mediach społecznościowych możemy śledzić, jak udany jest dla niego pobyt we Włoszech. Kurzajewski regularnie publikuje zdjęcia ze spacerów po mieście, degustacji lokalnych specjałów i rozkoszowania się atmosferą świąt.

Widać, że prezenter "Pytania na śniadanie" delektuje się włoską kuchnią, a na jego profilu znajdziemy nie tylko ujęcia ozdób świątecznych, ale także fotografie z lokalnych restauracji i kawiarni, gdzie delektuje się tradycyjnymi włoskimi potrawami.

Czy Maciej Kurzajewski spędzi święta w pełnym włoskim stylu? Czy będzie kontynuował swoją kulinarną przygodę w najbliższych dniach? Jego media społecznościowe będą pewnie świadkiem tych wyjątkowych chwil. Jedno jest pewne – prezenter nie musi martwić się o formę fizyczną, bo regularne bieganie i wizyty na siłowni to dla niego codzienność.

Pisaliśmy również o: Radość czy rozczarowanie? Małgorzata Ostrowska-Królikowska zmierza ku pojednaniu z Joanną Opozdą na święta

Może zainteresuje: Roksana Węgiel przerwała milczenie. Nagłe zmiany w planach ślubu. "To bez sensu"

Przypominamy o: Teściowa czuła się bardzo niekomfortowo, ponieważ została zmuszona do zamieszkania z nami. Mój mąż i ja nigdy o nic jej nie obwinialiśmy