Choć z pozoru mogłoby się wydawać, że znane osobistości trzymają swoje prywatne życie z dala od mediów społecznościowych, to Pola Wiśniewska postanowiła odkryć kawałek swojej przeszłości na Instagramie. Ostatnie zdjęcie z 2010 roku zdumiało fanów, ukazując zupełnie inną wersję artystki.

Małżeństwo Wiśniewskich, które wzięło ślub w marcu 2020 roku, to jedna z tych par, które skradły serca fanów swoją szczerością i naturalnością. Dwójka synów, Falco i Noel, stała się oczkiem w głowie rodziny, a podróż na Bahamy wydawała się być chwilą relaksu. Niestety, Pola Wiśniewska podzieliła się niedawno ponurymi wieściami, informując fanów o swojej walce z chorobą.

Jednak na Instagramie Pola chętnie dzieli się zarówno radosnymi chwilami, jak i fragmentami przeszłości. Ostatnio postanowiła wrócić do roku 2010 i opublikować zdjęcie sprzed 13 lat. Na pierwszy rzut oka trudno uwierzyć, że kobieta na fotografii to ta sama Pola Wiśniewska, którą znamy dzisiaj. Bez makijażu i stawiająca na naturalność, artystka prezentuje zupełnie inną stronę siebie sprzed dekady.

Pytanie, czy Pola Wiśniewska bardzo zmieniła się na przestrzeni lat, czy może bez problemu rozpoznalibyśmy ją na starej fotografii, budzi ciekawość fanów. To zdjęcie z 2010 roku stanowi swoiste podróżowanie w czasie dla wszystkich obserwujących artystkę na Instagramie. Czy warto, aby Pola Wiśniewska częściej dzieliła się takimi archiwalnymi perełkami? Fani z pewnością nie odmówiliby sobie takiej dawki nostalgi.

Popularne wiadomości teraz

"Jak ojciec może tak lekceważąco traktować własne dziecko. Jego partnerka może ubiegać się o jego dziedzictwo"

"Nawet nie rozpakowuję prezentów mojej teściowej, bo i tak zabierze je dla siebie: to dziwne, ale przyzwyczaiłam się do tego"

"Wierzyłam, że mój syn jest prawdziwym mężczyzną. Ale pewna notatka od mojej synowej otworzyła mi oczy na prawdę: co on sobie pozwala robić"

"Pewnego wieczoru podsłuchałam rozmowę między teściową a mężem. I wtedy zdałam sobie sprawę z tego, co się dzieje: teściowa nie dobiera słów"

Pisaliśmy również o: Nagłe rozstanie. Maciej Kurzajewski opuszcza Katarzynę Cichopek po jednym dniu w Polsce

Może zainteresuje:Wirtualna bitwa. Poparcie Danuty Martyniuk dla 'starej' TVP rozpala sieć"

Przypominamy o: Teściowa czuła się bardzo niekomfortowo, ponieważ została zmuszona do zamieszkania z nami. Mój mąż i ja nigdy o nic jej nie obwinialiśmy