Spały w wełnianych skarpetach i pod trzema kocami. Anna nieustannie szukała pracy, aby móc utrzymać siebie i córkę. W bardzo młodym wieku Anna zakochała się i zaszła w ciążę.

Kiedy ojciec dziecka dowiedział się, że jest w ciąży, natychmiast odszedł. Anna nie zdążyła dokończyć edukacji i urodziła Natalię. Aby utrzymać siebie i córkę, pracowała wszędzie.

Na początku pracowała jako sprzątaczka, potem jako pomywaczka, a za swoją pracę otrzymywała wynagrodzenie. Po pewnym czasie Anna zaczęła pracować jako opiekunka. Zdawała sobie sprawę, że będzie opiekować się starszą babcią, zmieniać jej pieluchy, sprzątać dom i gotować.

Ale nie bała się tej pracy, ważne było dla niej, aby jej córka niczego nie potrzebowała. Przyszła więc do Marii. Spotkały się i Anna zaczęła się nią opiekować.

Synowa nie chciała z nią siedzieć, a mąż jej nie zmuszał. Po prostu zatrudnił pielęgniarkę. Płacił Annie raz w tygodniu, kwota była niewielka, ale do przyjęcia. Maria nie mogła normalnie chodzić, więc Anna poprosiła syna, aby przyniósł jej specjalne urządzenie do wstawania z łóżka.

Popularne wiadomości teraz

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

"Gdybym miała wybór, w ogóle nie wpuszczałabym teściowej do domu. A tego, co robi, kiedy nas odwiedza, nie mogę już znieść"

"Urodziłam dziecko z żonatym mężczyzną. W wieku 35 lat nie ma co być zbyt wybredną. Ale nie wszyscy wokół mnie tak myśleli"

"Wierzyłam, że mój syn jest prawdziwym mężczyzną. Ale pewna notatka od mojej synowej otworzyła mi oczy na prawdę: co on sobie pozwala robić"

Czytała jej książki. Po pewnym czasie poprosiła Andrija, aby kupił Marii audiobooka. Maria była bardzo wdzięczna Annie. Teraz słuchała swoich ulubionych książek i oglądała telewizję. Maria dowiedziała się, że Anna ma córkę Natalię.

Poprosiła Annę, żeby z nią pojechała. Nie miała wnuków, a synowa martwiła się o swoją figurę. Teraz Anna przyjechała do niej z Natalią. Zakochała się w niej i powiedziała Natalii, że jest jej ulubioną wnuczką.

Tak mijały miesiące. Maria powiedziała Annie, że ma bardzo ładny dom na wsi niedaleko miasta. Zaproponowała Annie i Natalii, aby pojechały tam na miesiąc i odpoczęły.

Ale Anna odmówiła, mówiąc, że jej nie zostawi. Maria powiedziała, że jej syn wysyła ją na miesiąc do sanatorium, więc zaproponowała, żeby pojechały tam na wakacje. Anna zgodziła się i po wyjeździe Marii, one również pojechały.

Kiedy dotarli na miejsce, byli mile zaskoczeni. Dom był naprawdę duży. Był prąd, gaz, łazienka, wszystko w domu. Natalii też się tu podobało. Rozkwitała. Anna zasadziła ogórki i zioła w ogrodzie.

Posprzątała dom i zaczęli mieszkać. Pewnej nocy, gdy nie mogła zasnąć, usiadła przy oknie, a potem poszła do kuchni napić się wody, ale potknęła się i upadła.

Duża szafa przewróciła się za nią. Natalia spała i nawet nie obudziła się na hałas. Anna wstała i zobaczyła torbę na końcu szafy. Wyciągnęła wszystkie książki i pościel, podniosła torbę, otworzyła ją i była zaskoczona.

Torba zawierała starą biżuterię i kamienie. Anna pomyślała, że to tylko biżuteria, odłożyła ją na miejsce, umyła się i poszła po wodę. Kilka dni później Maria zadzwoniła do niej i powiedziała, że została wypisana i że wkrótce będzie u nich. Powiedziała, że spędzą razem ciepłe miesiące lata. Maria przyjechała ze swoim synem.

Przywiózł ubrania i dużo jedzenia dla całej trójki. Anna pomyślała, że dziwnie na nią patrzy. Ale potem rozluźniła się i zapomniała o tym.

Przed powrotem do miasta Anna przypomniała sobie o torbie i powiedziała Marii. Była bardzo zaskoczona i szczęśliwa. Maria powiedziała jej, że to biżuteria jej babci, że została przekazana.

Powiedziała, że ona i jej mąż szukali tej torebki przez rok. Anna nie uwierzyła jej i po powrocie do domu wzięła jeden pierścionek do sprawdzenia.

Kiedy dowiedziała się o cenie, pobiegła i powiedziała Marii. Ta z kolei powiedziała Annie, żeby sprzedała wszystko częściowo, kiedy będzie tego potrzebować i kupiła sobie mieszkanie. Anna odmówiła, ale wtedy Maria powiedziała, że dom i cała biżuteria trafią do jej wnuczki, Natalii.

Pisaliśmy również o: Długo wyczekiwany moment. Doda publicznie pokazała swoje szczęście. "Сiążowy brzuszek" w centrum uwagi

Może zainteresuje: Para już od dawna nie żyła jak mąż i żona. Wszystko szło w kierunku rozwodu, aż pewnego dnia Julia weszła do kuchni

Przypominamy o: "Wnuczko, nie tak cię wychowałem. Nie powinnaś oceniać ludzi." Dziadek powiedział i zniknął, zmieniając Martę na zawsze