Tym razem gwiazda zaskoczyła fanów publikując zdjęcie, na którym widoczny jest jej wyraźny ciążowy brzuszek. To wydanie artystki było dla wielu niespodzianką, biorąc pod uwagę jej dotychczasowe deklaracje na temat macierzyństwa.

Doda, przez lata związana z różnymi partnerami, doświadczyła trudności w utrzymaniu trwałego związku. Jej byli partnerzy mieli problemy z prawem, zmagały się z chorobami, a niektórzy okazywali się niewierni.

Brak stabilnego związku sprawiał, że pytania o ewentualne plany rodzicielskie były często kierowane w stronę artystki. Do tej pory Doda publicznie deklarowała, że nie widzi siebie w roli matki.

Niespodziewane ogłoszenie o ciąży pojawiło się w mediach społecznościowych artystki, wraz z fotografią prezentującą jej rosnący brzuszek. Zdjęcie to wywołało lawinę reakcji fanów, którzy szybko zaczęli komentować na temat ciąży Dody.

Chociaż Doda wcześniej wielokrotnie podkreślała, że nie planuje macierzyństwa, teraz, widząc jej wyraźny ciążowy brzuszek, fani są zdziwieni i zaciekawieni zmianą stanowiska artystki. Internauci wyrażają swoje zaskoczenie oraz oferują się nawet na rolę przyszłego ojca.

Popularne wiadomości teraz

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

"Gdybym miała wybór, w ogóle nie wpuszczałabym teściowej do domu. A tego, co robi, kiedy nas odwiedza, nie mogę już znieść"

"Wierzyłam, że mój syn jest prawdziwym mężczyzną. Ale pewna notatka od mojej synowej otworzyła mi oczy na prawdę: co on sobie pozwala robić"

"Pewnego wieczoru podsłuchałam rozmowę między teściową a mężem. I wtedy zdałam sobie sprawę z tego, co się dzieje: teściowa nie dobiera słów"

Artystka, jednak, ujawniła, że zdjęcie z ciążowym brzuszkiem jest częścią kampanii promującej jej najnowszy klip. Opisując zdjęcie, Doda podziękowała za długo oczekiwany brzuszek, sugerując, że to jedynie element artystycznej kreacji.

Nareszcie długo wyczekiwany przez wszystkich … - Brzuch (szek?) w reżyserii Przemka Dzienisa - napisała gwiazda w opisie zdjęcia.

W komentarzach pod postem pojawiają się różnorodne reakcje od zaskoczenia po gratulacje, ale również pytania o to, czy gwiazda faktycznie spodziewa się dziecka, czy też jest to kolejny element jej artystycznej zagrywki. Jeden z internautów nawet zaznaczył, że zazdrości, że można było "ściągnąć" brzuszek, nie decydując się na sam proces rodzenia.

- "No brzuszek piękny! Zazdroszczę, że można było go ściągnąć a nie trzeba było rodzić ", "Gratulacje", "Doda jest w ciazy ?", "Już nie mogę się doczekać!", "Mogę być tatą?" - czytamy we wpisach internautów.

Warto zaznaczyć, że Doda nie jest obca kontrowersjom, a jej działania często budzą emocje wśród fanów i mediów. Ciążowy brzuszek gwiazdy stanie się z pewnością tematem wielu dyskusji i spekulacji na temat jej przyszłych planów rodzicielskich.

Pisaliśmy również o: Kiedy nieżyjąca matka przyszła we śnie i powiedziała jej, że Anna wkrótce zostanie matką, wydawało się to niemożliwe, ale potem zdarzył się cud

Może zainteresuje: Wróciłam z pracy za granicą i zamierzałam kupić mieszkanie dla syna. Ale po tym, co powiedziała jego żona, straciłam tę chęć

Przypominamy o: "Wnuczko, nie tak cię wychowałem. Nie powinnaś oceniać ludzi." Dziadek powiedział i zniknął, zmieniając Martę na zawsze