Po śmierci męża zostałam z dwójką dzieci: synem w wieku 16 lat i córką w wieku 14 lat. Pracowałam jako pielęgniarka w lokalnym ośrodku zdrowia i otrzymywałam zasiłek rodzinny, ale nie starczało mi pieniędzy na podstawowe potrzeby, ponieważ dzieci rosły i wymagały coraz większych wydatków.

Zostawiłam dzieci z matką i wyjechałam do pracy we Włoszech. Co miesiąc wysyłałam im pieniądze... Płaciłam za ich edukację i utrzymywałam zarówno syna, jak i córkę, gdy studiowali na uniwersytecie. Zapłaciłam za ślub syna i córki. Mój syn postanowił wykończyć dom rodziców, który mój mąż zaczął budować, a ja sfinansowałam budowę...

Potem przez cztery lata oszczędzałam pieniądze, żeby pomóc córce kupić dom, chciała mieszkanie... Mój syn obiecał, że wyremontuje i przebuduje nasz dom, w którym kiedyś razem mieszkaliśmy. Sfinansowałam ten projekt.

Przecież po powrocie będę potrzebował gdzieś mieszkać... Tak minęło pięć lat mojego życia. Kiedy zmarła moja matka, wróciłam do domu, mając nadzieję, że zostanę w domu, ale gorzko się rozczarowałam.

Przyjechałam na swoje podwórko i zobaczyłam piękny dom, ale tylko z ulicy, bo synowa nie pozwoliła mi przejść za bramę. Dom mojego syna był duży i piękny, ale moja chata była obwisła i nikt jej nie naprawił.

Popularne wiadomości teraz

"Moja siostra planuje szóste dziecko: Może nadszedł czas, aby zatrzymać się, pomyśleć o sobie i zadbać o te, które już ma"

"Moja teściowa zniszczyła moje małżeństwo, a teraz prosi o pozwolenie na widzenie się z jej wnukami: ma odwagę"

"Pewnego dnia otrzymałem telefon, który zmienił moje życie, była to córka znajomego: powiedziała, że nie żyje"

"Swatowie zostali u nas na trzy dni. Wyjechali, a nam brakowało wielu rzeczy w domu. Wydaje się, że to drobiazg, ale jest nieprzyjemne"

Moja synowa wyszła na podwórko i nawet nie zaprosiła mnie do środka, mówiąc, że mojego syna nie ma w domu. Możesz sobie wyobrazić mój stan umysłu, byłam z drogi, a oni nawet nie wpuścili mnie do domu zbudowanego za moje pieniądze!

Poszłam do domu mojej córki, nakarmiła mnie, przyjęła moje dary, ale nie zaoferowała mi kąpieli ani miejsca do spania.

Powiedziała, że jest ciasno, dzieci są w jednym pokoju, a ona i jej mąż w drugim, twierdząc, że nie dałam wystarczająco dużo, aby kupić trzypokojowe mieszkanie.

Moja siostra zajęła dom mojej matki, mówiąc, że opiekowała się moją matką, podczas gdy ja zarabiałam pieniądze dla moich dzieci, a co roku latali do Egiptu lub Turcji i nigdy nie przynieśli mojej babci kawałka chleba.

Spędziłam noc u sąsiadki i następnego dnia wróciłam do Włoch. Minęło pięć lat, moja córka przyjechała do Włoch latem, myśląc, że dam jej trochę pieniędzy, ale dałam jej 200 euro i powiedziałam, że skrzynka jest zamknięta.

Teraz oszczędzam na starość, bo wiem, że nie mam na kim polegać.

Pisaliśmy również o: Kinga Rusin na plaży. Urocze zdjęcia i perfekcyjna figura 52-latki. "Kobieta petarda"

Może zainteresuje: Sekrety związku. Wychodzi na jaw niewiadoma w relacji Cichopek i Kurzajewskiego

Przypominamy o: 30-letnia kobieta wychodziła na nocną zmianę, jej mąż chrapał na podłodze po uczcie, a córka trzymała ją za płaszcz i płakała: "Nie idź"