Młody mężczyzna wyszedł przez drzwi, podszedł do niej, położył dwie torby pełne artykułów spożywczych u jej stóp i wrócił do sklepu. "Och, synu, dziękuję, dokąd idziesz, nie potrzebuję niczego więcej".

Ale chłopak jej nie usłyszał. Kilka minut później wyszedł i wręczył kobiecie kolejną torbę. Kobieta wzięła ją i powiedziała: "Synu, to dla mnie za dużo, nie mogę tyle wziąć, gdzie mogę to wszystko położyć?".

Młody mężczyzna zapytał, czego jeszcze potrzebuje. "Nic, nic więcej, jestem ci taka wdzięczna, jesteś taki miły, moja wdzięczność dla twojej matki za wychowanie takiego syna" - powiedziała staruszka i przytuliła chłopca.

W jej oczach pojawiły się łzy. Ostatnio nie kupiła nic do jedzenia, tylko chleb. Syn zabrał jej wszystkie oszczędności i wyrzucił z domu.

Została bez dachu nad głową, pod gołym niebem. Nagle babcia zapytała. "Moja droga, masz nóż w samochodzie? Potrzebuję noża do pokrojenia kiełbasy".

Popularne wiadomości teraz

"Gdybym miała wybór, w ogóle nie wpuszczałabym teściowej do domu. A tego, co robi, kiedy nas odwiedza, nie mogę już znieść"

"Urodziłam dziecko z żonatym mężczyzną. W wieku 35 lat nie ma co być zbyt wybredną. Ale nie wszyscy wokół mnie tak myśleli"

"Wierzyłam, że mój syn jest prawdziwym mężczyzną. Ale pewna notatka od mojej synowej otworzyła mi oczy na prawdę: co on sobie pozwala robić"

"Pewnego wieczoru podsłuchałam rozmowę między teściową a mężem. I wtedy zdałam sobie sprawę z tego, co się dzieje: teściowa nie dobiera słów"

Młody mężczyzna wyjął z samochodu duży nóż. Kobieta odkroiła kiełbasę i zjadła 5-6 plasterków, bez chleba. To była jej ulubiona kiełbasa. Jej mąż zawsze ją kupował. Przypomniała sobie męża.

Jaki był troskliwy, jak bardzo ją kochał. Kiedy zmarł, jego syn nie zwracał uwagi na matkę, w wyniku czego zabrał jej wszystkie oszczędności i wyrzucił ją z domu.

Teraz mieszka na ulicy. Powoli wzięła kęs kiełbasy, przełykając łzy. -"Babciu, dlaczego płaczesz, co się stało, czy potrzebujesz czegoś jeszcze?" zapytał młody mężczyzna.

Babcia opowiedziała mu swoją historię. Słuchał w milczeniu, po czym zaprosił ją do samochodu i zawiózł do swojego domu.

On z kolei powiedział jej, że dorastał w sierocińcu i nie miał krewnych; zawsze marzył o babci, która upiecze mu ciasta i przygotuje śniadanie rano.

"Będziesz moją babcią, będziemy mieszkać razem". Rano z kuchni dochodził pyszny zapach świeżo upieczonych ciast. Babcia nalewała herbatę i stawiała na stole talerz ze smakołykami. Spojrzał na babcię z wdzięcznością i powiedział: "Marzyłem o tym całe życie".

Pisaliśmy również o: Kinga Rusin na plaży. Urocze zdjęcia i perfekcyjna figura 52-latki. "Kobieta petarda"

Może zainteresuje: "Kiedy odeszła moja matka, wróciłam do domu. Ale synowa nie wpuściła mnie do domu syna, a córka tylko mnie nakarmiła i to wszystko"

Przypominamy o: 30-letnia kobieta wychodziła na nocną zmianę, jej mąż chrapał na podłodze po uczcie, a córka trzymała ją za płaszcz i płakała: "Nie idź"