Całe życie pracowałam w salonie fryzjerskim, a teraz mam straszne problemy z nogami. Mój mąż zostawił mnie, kiedy mój syn był bardzo mały, ciężko pracowałam, potem miałam jeszcze dwa krótkotrwałe romanse, ale nigdy nie stworzyliśmy rodziny z tymi mężczyznami.

Teraz otaczają mnie dobrzy ludzie, mam przyjaciół, sąsiadów, siostry i braci. Jeśli chodzi o mojego syna, wrócił z wojska i ożenił się z miłą dziewczyną. Bardzo ją lubiłam, ale uważałam, że jest za wcześnie na małżeństwo.

Pobrali się i mieszkali ze mną przez pierwszy rok po ślubie. Żyliśmy w zgodzie z moją synową, dzieliliśmy się obowiązkami domowymi i byliśmy szczęśliwi. Ta dziewczyna stała się moją córką.

Potem przeprowadzili się do własnego mieszkania, było mi trochę smutno, tęskniłam za dziećmi, a z synową rozmawiałam prawie codziennie. Później moja synowa urodziła wnuka - to było prawdziwe szczęście dla nas wszystkich - pięknego złotowłosego chłopca.

Mój syn prowadził wtedy interesy, synowa również pracowała, a ja zajmowałem się wnukiem. Zawsze mnie zadziwiało, jak ona sobie ze wszystkim radziła - z pracą, mężem, dzieckiem i rodzicami.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

Kiedy mój stan zdrowia zaczął się pogarszać, synowa i syn dali mi pieniądze i umieścili mnie w prywatnej klinice. Byłam im za to bardzo wdzięczna, bo w publicznych szpitalach trzeba było stać w kolejkach.

Mieszkaliśmy razem przez osiem lat, a potem mój syn przyszedł do mnie i powiedział, że złożył pozew o rozwód. Nie mogłam uwierzyć własnym uszom, powiedział, że zakochał się w innej kobiecie i przestał kochać byłą żonę. Próbowałam go przekonać przez kilka dni, ale był nieugięty.

Utrzymuję kontakt z moją byłą synową i wnukiem, a pewnego dnia mężczyzna przyprowadził na spotkanie ze mną swoją nową narzeczoną. Wyglądała spektakularnie - długonoga brunetka, ale jakoś nieprzyjazna i zimna.

Przez cały wieczór ani razu się nie uśmiechnęła. Podpisali licencję małżeńską, nie świętowali i wyjechali za granicę.

Na początku próbowałam jakoś nawiązać z nią relację, ale po prostu mnie ignorowała, jakby starała się upewnić, że jej syn jest tylko jej, nie chciała nawet, żeby komunikował się z jej synem.

Przygotowałam więc przyjęcie urodzinowe, zaprosiłam rodzinę, moją pierwszą synową i wnuka, i powiedziałam synowi, żeby przyszedł bez swojej nowej żony, ale mój syn się obraził i powiedział, żebym nie wtrącała się w jego związek.

Moja synowa powiedziała: "Mamo, pozwól mi nie przyjeżdżać, dlaczego miałabyś być smutna?". Ale i tak będę smutna - albo bez niej i jej wnuka, albo bez mojego syna. Wciąż mam nadzieję, że mój syn wróci do swojej byłej żony i znów będziemy szczęśliwi.