Lisa chciała wyjść za mąż w wieku szesnastu lat za faceta, który był od niej o 10 lat starszy. Jej rodzice nalegali, by ich córka przynajmniej skończyła studia, ale ona powiedziała im, że spodziewa się dziecka. Rodzice zorganizowali skromne wesele dla nowożeńców i dali im jednopokojowe mieszkanie, po czym wrócili do wioski.

Urodziła się mała dziewczynka, która często chorowała. Na leczenie dziecka wydawano dużo pieniędzy, a Adam nie zamierzał ich zarabiać. Do domu przynosił niewielką pensję. Z czasem w małym jednopokojowym mieszkaniu zrobiło się ciasno.

Rodzice widzieli, że córce jest ciężko, więc sprzedali działkę i kupili jej większe mieszkanie. Życie wydawało się coraz lepsze, gdy Lisa dowiedziała się, że Adam ją zdradza. Stało się to nagle: zostawił telefon w przedpokoju, a dzwonił przyjaciel Adama, Roman.

Znała go dobrze, więc postanowiła go ostrzec, że Adam zostawił telefon w domu. Jednak po drugiej stronie słuchawki odezwał się kobiecy głos.

Płakała cały dzień, zadając sobie wiele pytań. Czy mąż ją zdradzał? Z kim? Jak może się tego dowiedzieć? Czy to konieczne? Te pytania dręczyły ją przez cały dzień i postanowiła zadać je mężowi wieczorem, kiedy wróci z pracy.

Popularne wiadomości teraz

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

„Mój syn w ogóle nie był do mnie podobny, więc zmusiłem moją żonę do wykonania testu na ojcostwo: dobrze, że to zrobiliśmy”

Lisa ugotowała ulubione pierogi Adama i czekała na niego. Rozmowa przy stole przebiegała normalnie, ale w końcu Lisa nie wytrzymała i zapytała męża wprost, czy pierogi jego kochanki są smaczniejsze.

Adam przestał jeść i powiedział „tak”. Na początku Lisa nie wiedziała, co robić dalej. Potem wstała od stołu i poszła pozbierać rzeczy męża. Później złożyła pozew o rozwód. Teraz mieszka sama z dzieckiem, a Adam wprowadził się do swojej dziewczyny.