Ostatnio w naszym domu zaczęły znikać skarpetki. Zwykłe czarne skarpetki zostawały w jednym miejscu, ale nowe z wzorami czy kwiatkami znikały natychmiast. Większość z tych rzeczy zniknęła od naszego syna.

Dziewczyna jak zwykle przyszła nas odwiedzić. Dobrze się bawiliśmy, a na koniec postanowiłam zrobić jej niespodziankę i włożyłam do jej plecaka mnóstwo słodyczy. Kiedy rozpakowałam plecak, byłam dość zaskoczona: znajdowały się w nim wszystkie nasze zaginione skarpetki.

W tym momencie byłam oburzona: po co jej tyle skarpetek, które w ogóle nie pasowały? Postanowiłam jednak nie robić skandalu, tylko najpierw dowiedzieć się wszystkiego.

Później dziewczyna przyszła do nas ponownie. Zaczęłam ją wypytywać, jakie ma hobby i co robi w wolnym czasie. Powiedziała mi, że uwielbia szyć. Najlepiej wychodziło jej robienie zabawek. Poszukałam w internecie, co jest potrzebne do ich wykonania. Okazało się, że najłatwiej zrobić je ze skarpetek.

Potem kupiłam jej 20 par takich rzeczy. Dziewczynka była tak szczęśliwa, że przyznała się, że wzięła skarpetki od brata i przeprosiła. Na kolejne urodziny Sofii kupiłam piękne skarpetki na pół roku z góry.

Popularne wiadomości teraz

"Kiedy mój mąż nie chciał naprawiać kranu ani wykonywać prac domowych, przestałam dla niego gotować"

"W sklepie zauważyłam dość efektowną parę, która pomimo drogiego wyglądu nie podobała mi się: ubrania nie są najważniejsze"

"Kiedy mój były mąż poprosił mnie, żebym do niego wróciła, myślałam, że za mną tęskni: wszystko okazało się prostsze, potrzebował sprzątaczki"

"Każdego dnia widziałem moją żonę siedzącą na kanapie z włączonym telefonem: jestem tym zmęczony, muszę coś zmienić"

To był jedyny raz, kiedy prześcignęłam prezent mojego męża. Po tym wydarzeniu nasze relacje znacznie się poprawiły.